15 хвилин - і ти з грошима

7 Лютого в 10:33  0  1689

На районі15 хвилин - і ти з грошима

Чи користуються пологівці послугами ломбардів?

 

Хитка економічна ситуація в країні - ідеальний час для ломбардів. Їх клієнтами частіше стають малозабезпечені люди (від студентів до пенсіонерів).

 

Ломбарди - це фінансові установи або такі собі швидко займи грошей, або застави майна (з поверненням або ж його продаж).

 

На жаль, нині ломбарди користуються попитом. Настав їх золотий час. Ці кредитні організації нічого не купують, а лише видають кредити під заставу майна. Клієнт зобов'язується повернути кредит з відсотками через певний термін: все як у банку, тільки термін кредитування менше, а відсотки - вищі.

 

Це не легкі грошенята. За кожен день перебування вашого майна в ломбарді ви сплачуєте відсоток, відповідний вашій сумі застави.

 

Клієнт повинен ретельно ознайомитися з умовами послуг та з вимогами ломбарду, адже у всьому є свої нюанси.

 

Як часто пологівці звертаються до ломбардів?

У місцевих ломбардах зазначають, що пологівці активно користуються їхніми послугами в період опалювального сезону, щоб оплатити комунальні послуги. Люди переймаються, щоб не залишитися з боргами або ж із вимкненим світлом, газом чи водою. Отже, січень та лютий - особливі місяці на потік клієнтів.

 

На території Пологівського району діють три ломбарди: "Епоха", "Капітал" і "Благо", вони працюють саме з майновими заставами.

 

Що потрібно, щоб закласти річ в ломбард?
Процедура оформлення кредиту максимально проста і швидка - до 15 хвилин. Щоб отримати потрібну суму готівкою, досить пред'явити паспорт, індивідуальний податковий номер і власне предмет застави. Після оцінки застави фахівець відділення запропонує найбільш оптимальний тарифний план, виходячи з потреб і побажань клієнта.

 

На який термін можна закласти річ?
У більшості випадків кредити видаються терміном на 30 днів, однак у клієнта є можливість неодноразово пролонгувати договір. Умови кредитування при цьому не змінюються.

В цілому середня процентна ставка по кредитах становить 0,5-0,7% в день - в залежності від статусу клієнта за програмою лояльності.

 

Як можна потім викупити річ?
Викупити закладену річ, за словами працівників ломбардів, можна в будь-який день дії кредитного договору, сплативши в повному обсязі тіло кредиту і відсотки, нараховані за фактичний період користування кредитом. При собі потрібно мати паспорт та оригінал договору. У разі закінчення терміну кредиту клієнт має можливість викупити заставлену річ ще протягом семи днів.

 

Що таке кредит під заставу?
Кредит під заставу - це оптимальне рішення в ситуаціях, коли терміново потрібні кошти. В якості застави можна залишити річ, без якої легко можна певний час обійтися (наприклад, велосипед, будівельні інструменти або щось із прикрас).

 

Як оцінюються золоті вироби?
Спочатку проводиться аналіз майна, де треба визначити, чи дійсно воно відповідає стандартам якості, які вказані в ДСТУ, вагу, номер пломби для оцінки майна (кожен номер пломби має свою оціночну вартість, яка множиться на вагу виробу для визначення суми застави). Наприклад, золото 575 проби коштує 275 грн за 1 грам, вага вашого майна 3,12 грам, тобто 3,12 множимо на 275 = 858 грн.

 

Побутова техніка оцінюється за зовнішнім виглядом і таблицею оціночної вартості даної техніки.

 

Щоб визначити, чи не є ваш виріб підробкою, працівник ломбарду має хімічні розчини та професійні інструменти для ретельного аналізу.

 

Потім заповнюються відповідні документи для застави або продажу-купівлі, які підтверджуються печаткою установи та підписами двох сторін.

 

Ваше майно зберігається в спеціальному контейнері, який має свій порядковий номер та захований у сейф.

 

Тарифна вартість
Золото (за один грам):
585 проба до 1065 грн;
750 проба до 1365 грн;
999 проба до 1818 грн;

 

Срібло (за один грам):
925 проба до 1350 грн.

 

Перш ніж звертатися до послуг цих закладів добре поміркуйте, чи будете ви спроможні сплачувати відсотки за аренду застави? Чи в змозі викупити своє майно в призначений термін?

 

Адже в разі несплати ломбард має право заарештувати ваше майно.

 

Чи дійсно ви не маєте інших способів вийти зі скрутного становища?
Пам'ятайте, коли берете гроші в ломбарді зі сплатою відсотків, ви переплачуєте кошти, яких і так не вистачає.

 

Тож краще піти десь заробити гроші й не бути боржником.

 

Статистика вражає!

 

Через погіршення економічної ситуації в країні близько третини населення час від часу відчувають необхідність позичити кошти у друзів або родичів, в банківських або інших фінансових установах. У той же час не більше 10% цих людей звертаються саме в ломбарди. За останніми даними Нацкомфінпослуг, обсяги ринку заставного кредитування в Україні в першому півріччі минулого року склали 7,8 млрд гривень, при цьому клієнти уклали 5,79 мільйона кредитних угод.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
26
Жах
28
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)