Битва працівників Локомотивного депо за право бути основним триває (ВІДЕО)

14 Липня в 14:15  0  1315

Події містаБитва працівників Локомотивного депо за право бути основним триває (ВІДЕО)

Пологівське локомотивне депо керівництво залізниці планує реорганізувати

 

Проблемне питання навколо невизначеного майбутнього підприємства вже піднімалось у 2018 році. Тоді цех з експлуатації тепловозів збиралися передати Мелітопольському депо, а це пряма загроза скорочення штату в пологівському. На зустріч з трудовим колективом приїздило керівництво “Придніпровської залізниці”. В результаті довготривалих дискусій обох сторін реорганізацію Пологівського локомотивного депо було призупинено та, як виявилось, ненадовго.

 

Нова хвиля обурень накрила колектив після нового розпорядження керівництва залізниці щодо реорганізації Пологівського локомотивного депо у рамках реформування транспортної галузі в Україні.

 

Керівництво залізниці вирішило Мелітопольське локомотивне депо визначити основним, а Пологівське - зворотнім. Раніше такі зміни обґрунтовували закупівлею там нових тепловозів: там є необхідні цеха, площі для їх зберігання. Це депо знаходиться географічно на перетині і зможе перекривати і Схід, і Захід, - пояснював представник керівного складу регіональної філії Ігор Черепанов.

 

Працівники підприємства не можуть стояти осторонь, адже з такою реорганізацією десятки, а то і сотні працівників можуть залишитися без місця роботи. Організація головного офісу з бухгалтерією і відділом кадрів у Мелітополі, більше, як за 100 км, стане проблемою. Варто нагадати, що з початком військових дій на Донбасі обсяги роботи щодо експлуатації тепловозів значно зросли. Робітникам тоді доводилося працювати вдвічі більше аби якомога скоріше привести до ладу локомотиви і вирушати в рейси. І донині пологівський вузол є найбільш грузозавантажений.

 

У п'ятницю, 10 липня, відбулося виїзне засідання колективу спільно з керівництвом Придніпровської залізниці, де розглядалась концепція реструктуризації локомотивного господарства. Трудовий колектив не згоден з рішенням визначити основним експлуатаційним депо Мелітопольське.

 

Відповідно, написали письмове звернення до члена правління АТ “Укрзалізниці”, відповідального за процес реструктуризації, Франтішика Буреша. Вимоги залізничників - створити два основних локомотивних депо. Відеозвернення з пропозиціями виклали в інтернет мережу.

 

“Працездатний колектив не можна розформувати та передавати його підпорядкування іншому депо, яке знаходиться на великій відстані, не має прямого залізничного сполучення з нами. Хто понесе відповідальність за негативні наслідки, до яких можуть призвести такі необдумані дії?

 

Жодна концепція з реструктуризації локомотивного господарства, запропонована працівниками, не врахована керівництвом Укрзалізниці. Створення основного депо в Мелітополі вважаємо недоцільним, це може призвести до зменшення перевезень через станцію Пологи. На базі

 

Пологівського локомотивного депо пропонуємо створити основне експлуатаційне депо, а також передати в підпорядкування зворотнє депо Запоріжжя- 2 для забезпечення перевезень на стратегічно важливому напрямку Кривий Ріг - Маріуполь.

 

Трудовий колектив в пропозиції регіональної філії “Придніпровська залізниця”, а, можливо, і АТ “Укрзалізниця” щодо концепції реструктуризації локомотивного господарства на 2020-2023 рік вбачає корупційні складові. У разі ігнорування керівництвом Укрзалізниці обговорення пропозиції працівники локомотивного депо залишають за собою право відстоювання своїх прав іншими законними діями. ДУМАЙТЕ,” - таким закликом закінчив своє відеозвернення до керманичів залізниці голова профспілкової організації працівників локомотивного депо Михайло Вяльцев.

 

Пропозиції із розрахунками щодо доцільності існування Пологівського локомотивного депо як основного також надіслав керівництву підприємства.

 

Підтримати пологівців прийшли і керівники району. Від них також було вирішено направити листа до центральної влади у Київ.

 

Поки що конкретної відповіді від керівництва залізниці не послідувало, проте зупинятися у боротьбі за своє майбутнє пологівські залізничники не збираються - висловлюються про можливий страйк і припинення роботи, якщо думку людей не врахують.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
10
Сміх
4
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)