Після сьогоднішньої ночі заживемо по-новому

28 Березня в 15:24  0  2460

На Вкраїні та у світіПісля сьогоднішньої ночі заживемо по-новому

Вже з цієї неділі, 29 березня, пологівці, як і всі українці, житимуть за новим часом - літнім.

 

Останньої неділі місяця - а значить вже цими вихідними, стрілки годинника переведуть на одну годину вперед. Це значить, що, починаючи з 29 березня спати доведеться на одну годину менше.

 

Шановні земляки, не забудьте в ніч з суботи 28 березня на неділю 29 березня о 03:00 годині перевести стрілки годинника на 1 годину вперед.

 

Варто пам'ятати, що на комп'ютерах, планшетах, смартфонах (гаджетах з доступом до інтернету) оновлення часу буде здійснено автоматично.

 

Звідки пішли маніпуляції з годинником?
Маніпуляції з часом беруть свій початок з 20 століття, коли американський політолог та дипломат Бенджамін Франклін озвучив ідею про користь переводити годинники з метою економії на свічках.

 

З 1908 року нововведення сподобалось британцям. З часом, сотні країн почали використовувати переходи на зимовий та літній часи. В 1981 році, вперше, стрілки годинника почали рухати і українці.

 

Чи довго ще?
В Європарламенті підняли питання про універсалізацію часу - 80% жителів виступили проти таких маніпуляцій і проголосували "за" літній час.

 

Депутати Європарламенту вирішили, що з 2020 року кожна країна в Європі має самостійно вирішувати "часове" питання.

 

В Україні теж хотіли скасувати перехід на літній час, але поки це тільки наміри, тому лікарі радять людям поберегтися, бо наслідком маніпуляції зі стрілками годинника є стресовий стан для організму.

 

Тому будьте уважними до рідних та близьких і пильними до власного самопочуття у цей період.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
10
Сміх
14
Жах
51
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)