Літні люди у групі ризику, або як вберегти своїх рідних від смерті

16 Грудня 2020 09:11  0  831

АктуальноЛітні люди у групі ризику, або як вберегти своїх рідних від смерті

Не меншає молодих людей, які продовжують створювати або просто не уникати скупчень. Зокрема тих, хто може бути потенційно зараженим на коронавірус. Це і зволікання на створені зони у лікарні, і відвідування флюорографічного кабінету зранку, коли там знаходяться хворі або люди з підозрами на коронавірус та інші випадки. “Мені не страшна хвороба”, — виправдовують свою безвідповідальність вони. А вашим близьким?

 

Роман Васильович Кравченко, головний лікар Пологівської БЛІЛ, зазначає, що останнім часом до лікарні госпіталізують людей похилого віку, що з дому не виходять. Ймовірною причиною зараження на вірусну інфекцію і подальше погіршення стану здоров'я є інфікування від молодших членів сім'ї, що або проживають разом, або відвідують родичів. Люди молодого віку можуть переносити хворобу легко або взагалі безсимптомно, пр цьому розповсюджуючи вірус.

 

“Люди похилого віку — у групі ризику. Наразі фіксуємо летальні випадки у тих, хто міг при прожити ще довго, аби не зараження коронавірусною інфекцією. В цій категорії хворих є хронічні захворювання, що дають ускладнення. Таким чином вони переносять хворобу у тяжкій формі та навіть із летальніми випадками”, — повідомив Роман Васильович.

 

Якщо ви маєте родичів похилого віку, мешкаючих з вами разом, та не хочете їм важкої форми хвороби чи смерті — контролюйте свої контакти, уникайте скупчень та дотримуйтесь карантинних норм у повсякденному житті. Також не забувайте обробляти помешкання дезинфікуючими засобами і максимально мінімізуйте контакти у побуті.

 

Коли ж не проживаєте разом, але допомогаєте по господарству та забезпечуєтете всім необхідним родичів, що є у групі ризику — уникайте тісних контактів, максимально дотримуйтесь карантинних заходів і вдома у рідних, і у повсякденності. Також, продукти можна передавати і бесконтактно.

 

Відповідальність кожного — врятовані життя!

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
4
Сміх
13
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)