У зоні АТО загинув гуляйпільчанин: рідні дякують небайдужим за допомогу в похованні

8 Травня в 14:13  0  973

Новини ГуляйполяУ зоні АТО загинув гуляйпільчанин: рідні дякують небайдужим за допомогу в похованні

28 квітня із фронту надійшло нове невтішне повідомлення: ще одне життя обірвалося через війну. У зоні проведення ООС уламок ворожого снаряду влучив в гуляйпільчанина Олексія Лісіна, йому було лише 30 років.

 

Олексій Лісін уроженець села Гірке Гуляйпільського району. Солдатом 93-ої механізованої окремої бригади він став лише торік:

 

“Народився 30 березня 1990 року. Приєднався до нашої бригади торік, коли ми боронили Авдіївський напрямок на Донеччині”, — йшлося у повідомленні 93-ої ОМБр Холодний Яр.

 

У хлопця залишився молодший брат, старша сестра, донька від першого шлюбу та кохана наречена.

 

“Він завжди вирішував всі проблеми. Щойно з'явиться в компанії — у всіх піднімався настрій, нікому не давав сумувати. Розказував анекдоти, жартував. Бабусю своєї нареченої називав “дєвушкою в авторитеті”, — поділилася із Районкою сестра Олексія Тетяна.

 

До війни працював далекобійником. Як розповіла нам Тетяна, завжди був готовий до роботи, в усьому допомагав, бо мав золоті руки:

 

“Працьовитий, роботи не боявся. Ніколи нікому не відмовляв, завжди добрий та чуйний. В нього не було ніколи відмовок: треба будувати — збудує, щось зробити — зараз же.”

 

Побратими згадують, що мрією хлопця було повернення додому та одруження з коханою дівчиною. У повідомленні бійці холодноярівці називають його “майже ровесником держави, за яку він загинув”:

 

«Холодноярці оплакують смерть побратима разом з усіма його близькими, це непоправна втрата і для нас. Найбільше зараз ми жадаємо помсти.»

 

Хлопець мріяв повернутися у рідне село і відбудувати батьківську хату, в якій у пожежі загинули батьки. Але війна розсудила інакше.

 

30 квітня Олексія живим коридором зустріли ветерани АТО, а також усі небайдужі гуляйпільці. Прощання з героєм відбулося 1 травня.

 

Висловлюємо подяку загиблому Герою та його родині за те, що боронив наші життя. Шана та світла пам'ять Олексію Лісіну.

вичитано

 

Микола та Тетяна Лісіни і вся родина висловлює велику вдячність людям які допомогли в організації та приготуванні похорон нашого дорогого братика Лісіна Олексія Васильовича, який загинув на війні 28.04.2020.

 

Усім друзям, працівникам військкомату, Забаві І.І. Сопільняку В.Д. Застрожнікову В.Л. Тютюнику В.В. лікарю Ярмоличу С.І. Бодні О.О. Білоцерківській О. О. Фіберг О.Л. Бодні М.В. Бодні В.В. Усім Холоднояровцям та Шаповал Світлані Олександрівні, подрузі нашої покійної мами, яка допомагає фізично та морально з часів загибелі наших батьків. Велике всім спасибі. А нашому братику Олексію Лісіну та нашим батькам Лідії Яковній та Дремнюженку Олександру Анатолійовичу ВІЧНА ПАМЯТЬ.

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
4
Сміх
8
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)