Лікарям запровадили погодинну оплату праці

25 Березня в 08:34  0  957

На Вкраїні та у світіЛікарям запровадили погодинну оплату праці

Скільки платитимуть за годину праці наразі невідомо

 

Медики підтримали міністра охорони здоров'я Іллю Ємця у питанні про запровадження погодинної оплати за лікування від коронавірусу, про це повідомляє МОЗ на своїй сторінці у соцмережі.

 

Листи зі словами підтримки почали надходити в Міністерство з усієї України. Таких звернень уже кілька десятків.

 

"Вважаємо, що Ваша ініціатива щодо запровадження погодинної оплати для медичних та інших працівників, які безпосередньо займаються лікуванням українців від коронавірусної інфекції, - це важливий крок. Це крок, який показує, що лікарі справді стали важливими не лише на словах, але й на ділі. Це крок, який хоч якось компенсує самовідданий підхід наших медиків, які щодня ризикують своїм життям, рятуючи хворих на COVID-19. Цей крок - символ віри та надії на таку довгоочікувану реформу системи охорони здоров'я, де кожен медичний працівник почуватиметься гідним", - говориться в одному з листів.

 

Скільки платитимуть за годину праці наразі невідомо. Проте, в коментарях медпрацівники пишуть, що таку оплату призначать не всім. Наприклад, ті ж працівники "швидкої" не відносяться до цієї категорії, хоча першими зіштовхуються з зараженими хворими. Вони пропонують підняти зарплати усім працівникам медичної галузі.

 

Речник міністра охорони здоров'я України Артем Дехтяренко, коментуючи питання щодо ініціативи запровадити погодинну оплату праці медиків на час карантину зазначив, що зарплата окремих медиків збільшиться втричі.

 

" Зараз ми можемо говорити про те, що лікарі відчують підтримку держави не тільки на словах, але й справами. Ми можемо говорити, що для деяких співробітників сфери охорони здоров'я підвищення зарплати може відбутися аж до трьох разів", - заявив речник.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
1
Сміх
1
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)