Скільки коштує ліцензія на продаж алкогольних напоїв?

2 Лютого 2013 09:18  0  21641

Запитай у "РАЙОНКИ"Скільки коштує ліцензія на продаж алкогольних напоїв?

Читач питає – «Районка» відповідає

 

Підкажіть, будь-ласка, скільки коштує ліцензія на продаж слабоалкогольних напоїв (пиво)? І на який термін її видають, один раз на рік чи на місяць?

 

З таким питанням до редакції звернувся наш читач Андрій.

 

Пиво – не вино!

 

Відразу зазначимо, що пиво не відноситься до слабоалкогольних напоїв і діяльність з виробництва та торгівлі пивом не підлягає ліцензуванню. Як повідомляють в Пологівській МДПІ, ліцензія потрібна для роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Так само, продавати слабоалкогольні напої можна виключно за умови наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

 

Від 500 до 8000 гривень

 

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат, що знаходиться у місці торгівлі. На території сіл і селищ - 500 гривень. Плата за ліцензію сплачується щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів, згідно чинного законодавства. Ліцензія дійсна до дати її анулювання.

 

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додавання спирту) становить 780 гривень на кожне місце торгівлі незалежно від його територіального розташування.

 

Які документи необхідно подати і куди звернутися для отримання нової ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями?

 

Для отримання ліцензії необхідно надати:

 

1.Заяву за встановленою формою;

 

2. Довідку про реєстрацію РРО;

 

3. Платіжне доручення (з відміткою банку) та довідку органу ДПС про надходження коштів;

 

4. Копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб- підприємців.

 

Ліцензія видається не пізніше 10 календарних днів з дня отримання зазначених документів.

 

Для отримання ліцензії ви можете звернутися в Пологівську міжрайонну державну податкову інспекцію ДПС за адресою: місто Пологи, вулиця Жовтнева, 9, каб. № 24.

 

Телефон для довідок: 2-20-67.

 

Звертаємо вашу увагу, що продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів забороняється:

 

- особами, які не досягли 18 років;
- особам, які не досягли 18 років;
- у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;
- у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій;
- у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);
- з торгових автоматів;
- на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива);
- поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар);
- у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;
- з рук;
- у невизначених для цього місцях торгівлі.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)