"Автодорівці" стверджують, що полатали дорогу у Григорівці

28 Листопада в 11:06  0  601

На районі"Автодорівці" стверджують, що полатали дорогу у Григорівці

Незважаючи на значне похолодання, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядні підприємства продовжують роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автошляхах регіону

 

Так, минулого тижня було ліквідовано 5 361 кв. м ямковості, у тому числі на дорогах державного значення – 425 кв. м, на дорогах місцевого значення – 4 936 кв. м. Поки дозволяють погодні умови, роботи тривають по всій території області.

 

Ремонтні роботи виконували в середньому 14 бригад, а саме: 10 бригад ДП «Запорізький облавтодор», дві бригади ТОВ "Дорремтехнологія" та дві бригади ТОВ «Ремшляхбуд».

 

Ліквідація ямковості здійснювалася на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг, та на об'єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінасування.

 

Підрядним підприємством ТОВ "Дорремтехнологія" ремонт проводився на дорозі загального користування а/д С080611 Чарівне-Загірне в Гуляйпільському районі. Робітники ТОВ «Ремшляхбуд» працювали на дорозі місцевого значення Чернігівка-Новополтавка-Семенівка-Басань у с. Григорівка. Філіями ДП «Запорізький облавтодор» роботи за цей період проводилися із застосуванням гарячого асфальтобетонну та на дорогах загального користування по всій території області.

 

Загалом з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 394 977 кв. м ямковості, у тому числі на дорогах державного значення - 176 526 кв. м, на д

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)