Буде рік великих протистоянь та протестів

29 Грудня в 10:05  0  1406

АсортіБуде рік великих протистоянь та протестів

Розповідає Олександр Лановий, спеціаліст-консультант з китайської метафізики

 

2019 рік закінчує 12-літній цикл за східним календарем. І тепер на старті нова тварина, але відкриває рік не Миша, як вважають деякі, а Щур з його непростим характером. Рік Металевого Щура починається 4 лютого 2020 року. Комбінація енергій, що приходить, не дуже гармонійна.

 

Активний метал руйнівний за своєю природою і підштовхує людей до некерованих протестів. Взагалі, вони вже розпочалися (рух жовтих жилетів у Франції, парасолькові протести у Гонконзі) і є тенденція до їхнього посилення. Осінь 2020 року – пік сили цієї енергії, коли агресія людей стане нестримною. А якщо сюди додати сильну енергію води, яку уособлює собою Щур і яка штовхає до перемін, то наступний буде роком великих протистоянь та масових протестів проти соціальної несправедливості. Для порівняння – 60 років тому, коли була подібна комбінація енергій року, багато африканських країн на тлі масових протестів отримали незалежність від Франції та Великої Британії.

 

Також 2020 року можна очікувати збільшення кількості землетрусів через послаблення енергії Землі. 60 років тому стався сильний землетрус у Чилі магнітудою 9,5 бала, і як наслідок катастрофічне цунамі. Загибель «Титаніка» відбулася в день сильного Металу на Воді.

 

Стосовно здоров’я комбінація енергій, що приходить, послабить функціонування нирок та сечостатевої системи, тому варто приділяти увагу цим органам, не перенапружувати їх. Відсутність Вогню спровокує проблеми з серцем та кровообігом. На це зважайте, у кого слабка серцево-судинна система. Вживання антиоксидантів підтримає серце та мінімізує ризики ускладнень.

 

Світова економіка наступного року і далі сповільнюватиме темпи зростання, та й на наступні 5 років прогнози невтішні. Торговельна війна між США та Китаєм є одним з проявів цього процесу. Тільки з 2025 року, коли з’явиться оптимістична енергія Вогню, починається поступове оздоровлення економіки та зростання споживацьких інтересів. Деякі песимісти прогнозують нову світову фінансову кризу, таку саму, що сталася 2008 року, між іншим, у рік Щура.

 

У політиці у всіх на вустах імпічмент президента Дональда Трампа, оголошений конгресом. Але енергії, що приходять наступного року, дадуть йому можливість витримати всі нападки і все для нього закінчиться добре. Ось так коротко про прийдешній рік. Всім бажаю гарно провести новорічну ніч, плідних і реальних планів, любові і злагоди в сім’ї. Миру усім нам.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
5
Сміх
5
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)