У УкрАвто заявили про зупинку виробництва "Ланосів"

30 Листопада в 07:04  0  559

АвтоМотоУ УкрАвто заявили про зупинку виробництва "Ланосів"

Глава корпорації "УкрАВТО" Таріел Васадзе заявив, що Запорізький автомобільний завод "зупинив виробництво популярної моделі" Ланос ".

 

"Поки що будемо робити тільки малі комерційні машини". Про це він сказав в інтерв'ю "Бізнес.Цензор".

 

"Головна причина, по якій український автопром не може конкурувати з виробниками з Європи або Азії - це відсутність рівних умов: податкових, митних, фінансових для наших заводів і для зарубіжних виробників в Україні. Як один з наслідків, перерахованого вище, яке одночасно є і ще однією причиною складної ситуації з виробництвом, є безконтрольне ввезення нерозмитнених автомобілів, - заявив Васадзе.

 

"Відбулося різке падіння реалізації нових автомобілів. У 2015 році було продано 46,5 тис. Нових автомобілів. Очікувана кількість у 2017 році - 85 тис. Нових автомобілів", стверджує Васадзе.

 

"Якщо порівняти з 2007 роком, то тоді обсяг ринку становив понад 670 тис. Нових автомобілів. З них була половина - імпорт, половина - внутрішнє виробництво", нарікає глава "УкрАвто".

 

"Завод майже припинив виробництво автомобілів і максимально скоротив персонал. Залишилося 1100-1200 чоловік. Ці фахівці, в основному, поєднують функції зварника, маляра і збирача. Виробляємо машинокомплекти для Єгипту, а також запасні частини для всього модельного ряду наших автомобілів. У роки, коли завод працював на повну потужність (2007-2008 роки), кількість працюючих в групі ЗАЗ було до 20 тис. чоловік. Це ЗАЗ, Мелітопольський моторобудівний завод і Іллічівський логістичний центр ", резюмує Васадзе.

 

При цьому він заявив, що продавати ЗАЗ не збирається.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)