Лялька – Мотанка об’єднала дітей та батьків

13 Січня в 14:14  0  1056

ОсвітаЛялька – Мотанка об’єднала дітей та батьків

Напередодні Нового Року, в дитячому садочку «Буратіно», вихователі вирішили провести цікавий тренінг з виготовлення ляльки - мотанки. Вийшло дуже цікаво та пізнавально. Головне, що вся увага батьків була прикута до власних дітлахів, які цього потребують кожного дня.

 

«Мотанки давні родинні обереги українців. Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних відносин. Перші вузликові ляльки, так інколи ще називають мотанки, з'явилися приблизно 5 тисяч років тому. Мотанка – символ добра та благополуччя, символ надії на краще та сильний сакральний предмет. І зовсім не має значення чи створилася лялька на швидкоруч для забавки дитині, чи як важливий оберіг чи подарунок до свята" - розповіла вихователь групи «Дзвіночок» Вікторія Вікторівна.

 

Справжня мотанка виготовляється без використання швів. Виготовляючи ляльку майстри намотують або закутують, а для кріплення використовують стрічки та нитки, якими просто обмотують деталі та фіксують їх вузликами. При виготовлення дотримуються головного правила - лялька повинна мати хрестоподібний вигляд. Загалом створення такої ляльки може перетворитися на захоплююче заняття для дорослих та дітей, а результат допоможе відтворити рідні традиції та створити унікальний оберіг для поколінь чи сувенір, - зазначає вихователь.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
3
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)