Стало відомо на скільки підвищать пенсії в Україні до кінця року

17 Серпня 2021 07:38  0  928

На Вкраїні та у світіСтало відомо на скільки підвищать пенсії в Україні до кінця року

Також українським пенсіонерам готують програму адресних вікових доплат до пенсій

 

Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що до кінця року пенсії в Україні можуть зрости на 200 гривень. Наразі середній розмір виплат становить 3,7 тисячі гривень.

 

"У мене є графік, я за цим стежу… До кінця року, можливо, буде 3,9 тисячі гривень середня пенсія", – наголосила Лазебна.

 

Також українським пенсіонерам готують програму адресних вікових доплат до пенсій. Для її впровадження в уряді підготували стратегічний документ, основна мета якого – підтримка починаючи з 2022 року найбільш вразливих категорій осіб, які досягли певного віку і мають тривалий трудовий стаж.

 

Крім цього, Пенсійний фонд України почав перераховувати пенсії для військовослужбовців. Вони зможуть отримати виплати за липень і за серпень.

 

Зазначимо, з 1 грудня 2021-го мінімальну пенсію збільшать із 1854 до 1934 грн. В результаті максимальна виплата збільшиться на 800 грн: до 19 340 грн.

 

Це випливає із затвердженого бюджету України на 2021 рік. Таку пенсію можуть одержувати тільки ті українці, середня зарплата яких за наявності 35 років стажу була майже в сім разів вища за середню зарплату.

 

Наразі середня зарплата, яку враховує Пенсійний фонд, становить близько 12,3 тис. грн. Йдеться про ту цифру, з якої сплачено єдиний соціальний внесок. Реальна середня зарплата вже досягла понад 14 тис. грн.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)