Бюджет Камиш-Зорянської громади після об'єднання виріс в 10 разів

15 Лютого 2017 16:40  0  1848

Новини БільмакаБюджет Камиш-Зорянської громади після об'єднання виріс в 10 разів

Після об'єднання бюджет Камиш-Зорянської територіальної громади Більмацького району збільшився майже в 10 разів. Про це сьогодні під час колегії в Запорізькій ОДА повідомив голова Камиш-Зорянської громади Ігор Гнатуша.

 

Він розповів, що площа очолюваної ним територіальної громади складає 37 тисяч гектар, половина території громади межує з Донецькою областю. До складу громади увійшли п'ять сільських рад, 10 населених пунктів, 7 тисяч населення, інформує Індустріалка

 

За словами Ігоря Гнатуш, до об'єднання бюджет однієї сільради був 1,8 млн грн., після об'єднання 5-ти громад він склав 3,5 млн грн. А вже з січня 2016 року, коли громада почала безпосередньо працювати з Києвом, бюджет зріс до 22 млн грн. На 2017 рік ця сума ще збільшилася - до 34 млн грн.

 

- Ми навіть не очікували, що треба буде освоїти такі кошти, - сказав Гнатуша. - Люди боялись, що віддалені села будуть забуті і знову центр отримає все.

 

Глава громади розповів, що вдалося зробити на території за цей час: в трьох школах з чотирьох поміняли вікна; в трьох дитсадках з чотирьох відкрили додаткові групи, поміняли вікна і опалення; для чотирьох сімейних лікарів купили нові медичні машини; відновили два будинки культури з п'яти, один здали під ключ, інші засклили, залатали даху.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)