Куди звертатися пологівським школярам в разі булінгу

21 Грудня в 13:13  0  581

На районіКуди звертатися пологівським школярам в разі булінгу

Якщо дитина стала свідком чи жертвою булінгу в навчальному закладі, вперш за все дитина повинна розповісти про це батькам, вчителю, психологу або директору. Дитина або батьки можуть звернутися безпосередньо до Пологівського Центру соціальної служби у справах сім'ї, дітей та молоді або у відділ освіти, молоді та спорту Пологівської РДА.


- У разі здійснення факту буллінга, дитина чи батьки можуть повідомити про це до нашої служби, адреса: м. Пологи, вул.Державна, 75 (другий поверх будинку побуту) або за номером 066 5741362. В разі звернення, проводимо роботу з постраждалим та кривдником, за потребою залучаємо психолога чи інших спеціалістів задля вирішення проблеми. Працюємо індивідуально, в залежності від ситуації. Поки що звернень по факту вчинення булінгу до нашої служби не було! Спеціалісти центру проводять профілактичну інформаційну роботу у закладах освіти по місту та у сільській місцевості, - роз'яснює начальник відділу соціальної допомоги Пологівського РЦСССДМ Ксенія Баранюк.

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА Людмила Дорофєєва також повідомляє про відсутність звернень про булінг. На даному етапі спеціалістами відділу проводяться заходи, спрямовані на запобігання та протидію булінгу у школах району.

 

Нагадаємо, вчинення булінгу тягне за собою накладення штрафу від 850 грн до ста 1700 грн або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин, згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Булінг - моральне або фізичне насильство, агресія вчинена з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати особу своїм інтересам, що мають ознаки свідомого жорстокого ставлення.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)