Куди зникають кришки люків

5 Лютого в 09:58  0  738

Події містаКуди зникають кришки люків

Упродовж останнього часу у місті частішають випадки крадіжок кришок від каналізаційних та комунікаційних люків.


За своїми характеристиками люки масивні,але їх маса не зупиняє любителів легкого заробітку. Крім стандартних чавунних люків крадіжкам піддаються також сталеві люки та зливні решітки! З цієї причини каналізаційні шахти змушені закривати бетонними кругами, щитами з дерева чи просто сухим гіллям. Оглянувши частину вулиці Державної, знайшлося кілька люків, покриття яких не відповідає встановленим нормативам.


Лише за минулий 2017 рік поцуплено 98 кришок люків, які числяться на балансі КП «Міськводоканалу». Якщо врахувати вкрадені кришки з люків, які належать приватним особам, зв’язківцям, тепло - та газопостачальним організаціям, рахунок буде йти на сотні!


За словами начальника КП «Міськводоканалу» Олександра Кириленка варіант заливання люків бетоном навіть не варто розглядати, тому що бетон швидко руйнується (підтвердження цьому - фото), рештки потрапляють у каналізаційні труби і призводять до їх руйнування.


Яка ж існує альтернатива та як вирішують проблему з крадіжками кришок люків у нашому районі, читайте в наступному номері Газети від 7 лютого.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)