Куди пологівцям подіти ялинки після новорічних свят

8 Січня в 09:20  0  1184

Події містаКуди пологівцям подіти ялинки після новорічних свят

Новорічні свята не вічні і пологівці повертаються до повсякденного життя. Хтось вже знімає прикраси з ялинки і шукає варіанти куди ж подіти дерево?


Цим питанням мешканці міста переймаються на початку кожного нового року. Але вирішити його ніяк не вдається…


Менше проблем у мешканців приватного сектору. Новорічну красуню люди, як правило, спалюють. Важче з утилізацією хвої мешканцям багатоповерхівок.


Технологія прибирання сміття по місту, не передбачає вивіз ялинок. Техніка не має необхідного оснащення, - повідомляють у комунальній службі міста. Тож, куди подіти непотрібну ялинку - проблема тих хто її купував. Але не варто її залишати в будь-якому місці на вулиці. Краще залишити її біля сміттєвих баків, - радять комунальники.

 

Та пролежати дереву доведеться там не один день. Аж поки висохне і двірник зможе його подрібнити, щоб в подальшому вивезти на звалище.

 

У інших містах України виділені спеціальні місця для збору ялинок. Звідти їх потім забирають комунальники для подальшої утилізації.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
3
Сміх
4
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)