Куди пологівці можуть їхати без сертифікату про вакцинацію?

25 Жовтня 2021 16:16  0  2138

На районіКуди пологівці можуть їхати без сертифікату про вакцинацію?

Від 21 жовтня, без вакцинації не можемо їхати міжобласними рейсами.
25 жовтня мали вступити в дію додаткові обмеження до здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах та залізничним транспортом на внутрішньообласних (міжміських та приміських) маршрутах.

 

За словами працівників Пологівського автовокзалу, сьогодні, всі міжміські рейси вийшли за графіком. З пасажирів не вимагали сертифікати про вакцинацію, а лише дотримання встановлених обмежень - завантаження за кількістю посадкових місць і наявність масок у пасажирів. Виїхати з Поліг можна до Запоріжжя, Бердянську, Гуляйполя, Оріхова та сусідні громади. А ось за межі Запорізької області - тільки за наявності сертифікату. Поки працюватимуть в такому режимі.

 

Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з сільськими, селищними, міськими головами та керівництвом підприємств перевізників зобов´язали вжити заходів щодо 100% вакцинації водіїв, які здійснюють регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів.

 

У Пологах водії міських маршрутів не виявляють бажання вакцинуватися. В разі посилення обмежень, такі не будуть допущені до рейсу. Що в свою чергу призведе до колапсу у сфері перевезень, припускають місцеві перевізники.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
11
Сміх
37
Жах
59
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)