Куди поділи наші лампочки?, - питають пологівці комунальників

26 Листопада в 11:29  0  912

Події містаКуди поділи наші лампочки?, - питають пологівці комунальників

Мешканці багатоповерхівки по вулиці Дружба, 103 жаліються на дії комунальників, які вирішила без відома людей замінити лампочки у під'їзді на світлодіодні елементи.

 

"Потужність освітлення менша ніж зі звичайними лампами, які встановлювали ми самі- скаржаться власники квартир, - а освітлювати комірчини, якими користуємося роками, взагалі стало неможливо."
Люди обурюються і просять роз'яснення від працівників комунальної служби своїх дій, чому процедура не була узгоджена з мешканцями багатоповерхівки?

 

Журналісти “Районки” переадресували питання директору КП “ЖитлоСервіс” Олександру Луценко:


"У наші обов'язки входить проведення освітлення місць загального користування багатоповерхівок, сюди не відносяться комори. Заміну ламп на світлодіодне модульне освітлення здійснюємо в цілях оптимізації витрат, економії, та недопущення розкрадання електроенергії. Раніше куплені підприємством та встановлені у під'їздах енергозберігаючі лампи - розікрали. А такий модуль практично неможливо вкрасти, бо без блоку управління він працювати не буде. Працює він від 12 вольтового драйверу. Це вже шостий будинок у місті переведений на світлодіодне модульне освітлення. Потужність таких елементів достатня для освітлення необхідної площі.

 

Людей бентежить більше той факт, що тепер не можна буде підвести світло у комори і споживати електроенергію за рахунок ЖитлоСервісу, як це було раніше."

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
7
Сміх
9
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)