Конфлікт сторін: куди поділися свята із села Івана Франка

16 Травня в 13:37  0  1132

На районіКонфлікт сторін: куди поділися свята із села Івана Франка

Таким питанням задаються місцеві мешканці, колишні учасники вокального і танцювальних колективів сільського будинку культури.


До редакції Газети надійшов лист, в якому ці люди критикують роботу нинішнього керівника Вікторії Руденко.


“Чого тільки в нашому клубі нема: танцювальних колективів - нема, вокальних колективів - нема, графіку роботи клубу - нема, плану святкових заходів - нема,контролю з боку сільської ради і відділу культури - нема! Люди кожного вечора ходять до клубу, тільки не на концерти, а постають біля клубу і своїх корівок з череди зустрічають”, - йдеться у листі.


Мешканці села пишуть, що з подібними листами звертаються у різні установи району з проханням посприяти у відновленні роботи клубу.

 

Село ім. І.Франка підпорядковується Пологівській сільській раді, тому першочергово ми запитали про ситуацію сільську голову Марину Рубан. За її спостереженнями, робота директором клубу виконується, а періодична відсутність керівника на робочому місці, пояснює тим, що вона є частим учасником районних заходів. Та зауважила, що найближчими днями проведе нараду з працівниками клубу для детального огляду плану культурних заходів у селі.

 

Сама ж директор будинку культури Вікторія Руденко нарікає на те, що вже не вперше стикається з наклепами з боку невдоволених колишніх працівників клубу. А культурну роботу у клубі проводить згідно плану.


- Творчі колективи будинку культури - є постійними учасниками різних районних і сільських заходів. Культурних заходів у селі проводиться вдосталь. У нас задіяні різні верстви населення, багато роботи проводимо з молоддю. Підтвердження діяльності клубу можна побачити у фото та відеозвітах у групах доступних всім соцмереж. Загалом, лише за останні два роки було проведено сорок культурних заходів, що значно перевищує кількість попередніх років. Необгрунтована критика з боку кількох людей, лише виснажує і негативно впливає на весь творчий колектив. Хочеться, щоб нарешті це скінчилось, - завідуюча БК.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
3
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)