Новорічний КВК у Пологівському НВК: жартували по-дорослому Есть фото

2 Січня в 14:51  0  804

ОсвітаНоворічний КВК у Пологівському НВК: жартували по-дорослому

Пора новорічних заходів у школах напередодні Нового року була гарячою. Слід сказати, що Пологівський НВК (с.Пологи) не був виключенням. Учні старших класів вирішили креативно підійти до оформлення свята, організувавши яскравий новорічний КВК.

 

Команда учнів 9 класу під назвою «Йолкі-палкі» із класним керівником Наталією Щуренко, була настільки ерудованою та підготовленою, що від них не можна було відвести погляду. А гумор раз у раз «підривав» зал оплесками. Ця команда і стала призером 1 місця.

 

Об'єднана команда 10 та 11 класів шуткувала теж дотепно і по-дорослому. Керівники Людмила Курилова та Ірина Реученко були задоволені 2 місцем, зайнятим їхніми вихованцями.

 

Учасники команди «Сміливі кролики» від 8 кл, під керівництвом Ірини Філіної, здобули 3 місце, але не засмутилися, бо «пропустили старших вперед».

 

Новорічна атмосфера лише додала блиску і без того цікавій гумористичній програмі. І, що найголовніше, учні самі проявили ініціативу щодо проведення свята такого оригінального жанру. Класні керівники пишаються своїми вихованцями і переконані, що їх старання не пройшли марно.

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)