Її музика загоює рани!

18 Травня в 11:33  0  1007

АсортіЇї музика загоює рани!

Минулого тижня у мене було особливе знайомство. Я потоваришувала ось із цією милою черепаховою кицею, яка живе у друзів. Цікаво те, що у малої й досі немає імені. Це й не дивно. Кошеня настільки грайливе, емоційне, непосидюче і гарне, що дати йому просте ім’я, на зразок Мурка чи Красунька, не вийде. Треба поміркувати, адже у такого дива й ім’я має бути дивовижне.

 

За кілька хвилин, що я провела у компанії кошеняти, воно мене облизало, подряпало, покусало, понявкало на мене, погралося зі мною. Ну і, звісно ж, муркотіло. Непередавана, космічна музика!


Я ось нещодавно знайшла інформацію про те, що вчені підтвердили дивовижні властивості котячого муркотіння. Адже муркотіння домашніх улюбленців - це не тільки зворушливо, але і корисно для здоров'я їх господарів. При частоті муркотіння в діапазоні 25-150 герц у людини, яка знаходиться поруч, наприклад, швидше загоюються рани, прискорюється зрощення кісток при переломах.


А найголовніше - покращується настрій! Тож заведіть собі кицьку!


P.S.: А мені треба навідати мою воркітливу подружку!

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)