Вакциновані від COVID-19 будуть мати певні преференції - МОЗ

17 Серпня 2021 07:41  0  1173

На Вкраїні та у світіВакциновані від COVID-19 будуть мати певні преференції - МОЗ

Відсоток вакцинованих українців ще недостатній для запровадження мотиваційних стимулів

 

Запровадження преференцій для вакцинованих від COVID-19 в Україні найближчим часом не передбачається, оскільки лише 10 відсотків населення отримали першу дозу вакцини.

 

Про це повідомив головний санітарний лікар країни Ігор Кузін.

 

За його словами, сучасний рівень вакцинації в Україні (10% - однієї дозою, 7-8% - двома дозами) надто низький для того, щоб для такої кількості людей запроваджувати якісь преференції.

 

“Ми повинні дійти до позначки в 50% вакцинованого населення і вже після того впроваджувати якісь мотиваційні стимули", – зазначив Кузін.

 

Щоб досягти такого показника, МОЗ зосередиться на вакцинації працівників критичної інфраструктури – транспорту і медиків. Окрім того, в зоні особливої уваги вакцинація вчителів та викладачів. Кузін, зокрема, підкреслив, що встановлена норма 80% вакцинованих педпрацівників повинна зробити навчальні заклади безпечним середовищем.

 

Головний санлікар також повідомив, що уряд обговорює можливість закриття гуртожитків, якщо там не буде достатньої кількості вакцинованих людей. “Думаю, що ми дамо перехідний період: або така норма буде вводитися з листопада, або – з грудня. Один випадок інфікування в гуртожитку – це по суті самоізоляція для всіх жителів, і на 14 днів. Невже краще жити в закритому гуртожитку 14 днів, ніж зробити два щеплення і бути захищеним?" – зазначив з цього приводу Кузін.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
1
Сміх
12
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)