У Куйбишевому визначили кращих шахістів Есть фото

8 Лютого в 12:38  0  311

Новини КуйбишевогоУ Куйбишевому визначили кращих шахістів

У суботу, 6 лютого, пройшли змагання спортсменів аматорів Куйбишевського району в залік районної спартакіади ”Здоров’я”. Цього дня у командно-особистій першості змагалися шахісти.

Представники з смт. Куйбишеве, с. Благовіщенки, смт. Комиш-Зорі, с. Трудове та Смирнового розігрували право бути найкращими у цьому інтелектуальному виді спорту.

Як і у минулому році переможців виявив поєдинок фаворитів – команд Комиш-Зорі та Куйбишевого. Саме завершальне протистояння гравців на першій дошці вирішило долю командних змагань та найкращих у чоловічому заліку.

Підсумки змагань підвів головний суддя турніру Віктор Дорошенко.

Переможцями стала команда ”Зоря” з смт.Комиш-Зоря, друге та третє місце посіли команди з смт. Куйбишеве.

Переможницею у жіночому заліку стала Ірина Клушина (збірна держслужбовців), найкращим серед чоловіків – Михайло Щербина з Комиш-Зорі.

Переможці у командному та особистому заліках відзначені грамотами та Кубками.

Учасники команд дякують всім хто сприяв участі у районних змаганнях.

На лютий – березень заплановані змагання з волейболу, настільного тенісу та шашок.

13 лютого відбудуться змагання з шашок, 20 лютого – змагання з настільного тенісу.

Заявки на участь подаються до відділу молоді та спорту райдержадміністрації (т. 2-11-82 кабінет №14). Всі питання щодо регламенту та дати проведення змагань, також, можна з’ясувати зателефонувавши за вказаним номером.