Куйбишевську лікарню оштрафували на 10000 грн.

9 Квітня 2015 14:18  0  2894

Новини БільмакаКуйбишевську лікарню оштрафували на 10000 грн.

Лікарня встановила економічно необґрунтовані ціни на послугу з медичного огляду кандидатів у водії та водіїв з видачею медичної довідки. Пройти комісію у Куйбишевській лікарні було захмарно дорого. А також необґрунтовано завищили тариф на послугу з медичного огляду громадян для отримання дозволу (ліцензії) на об'єкт дозвільної системи з видачею медичної довідки форми № 127. – повідомляє «Запоріжжя. Коментарі».

 

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала Куйбишевську центральну районну лікарню Запорізької обласної ради на 10 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

 

«Відділенням встановлено, що включення лікарнею до прямих витрат в калькуляціях на зазначені послуги витрат на оплату праці медперсоналу, витрат на проведення лабораторних і функціональних досліджень, які не передбачені нормативними документами, завищених накладних витрат і витрат по нарахуванню на заробітну плату, а також встановлення рентабельності/прибутку при визначенні вартості цих послуг, призвело до встановлення економічно необґрунтованих цін», - вважають антимонопольники.

 

Відділення зобов'язало лікарню припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції та встановити економічно обґрунтовані ціни.

 

Як знаємо, проблема медицини завжди стояла гостро у суспільстві, і дуже хочеться, щоб проблеми Куйбишевської лікарні не повторювали свої, місцеві.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)