Про проблеми Комиш-Зорянської об’єднаної громади розповіли Гройсману

11 Лютого 2016 07:24  0  2011

Новини БільмакаПро проблеми Комиш-Зорянської об’єднаної громади розповіли Гройсману

42 очільники об’єднаних територіальних громад з різних областей України зібрались обговорити перші 100 днів своєї діяльності. Про це говорили у Києві з головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом . Знайти допомоги у вирішенні медичної проблеми на зустріч прибув і голова Комиш-Зорянської громади Куйбишевського району Ігор Гнатуша, про це він розповів журналістам інтернет-порталу rayonka.com.

 

Медична колізія через те, що законом не передбачено створення медичних закладів первинного рівня офіційно у складі громад. Від району медицина громади частково відокремилася, а власної ліцензії на медичну діяльність немає. На її отримання може піти не один місяць. В цей час медичні заклади громади офіційно не мають право надавати послуги, так бути не може, пояснив голова Комиш-Зорянської громади.

 

- Спілкувався з іншими керівниками громад, у більшості ситуація ідентична з нашою. Голові Верховної Ради ми розповіли про проблеми в медичній сфері. На сьогодні є проблема з видачею довідок про смерть, лікарняних, використанням субвенції - все через відсутність ліцензії. Натомість ми висловили своє бачення вирішення цієї ситуації. Я запропонував надати громадам тимчасовий дозвіл на ведення медичної діяльності, поки ми не пройдемо ліцензування. Нас вислухали, сподіваюся почули, - прокоментував Ігор Гнатуша.

 

Окрім медицини основним питанням, що підіймали керівники громад під час круглого столу - це обіцяна можливіть розпоряджатися землею поза межами населених пунтктів.

 

- Це питання на сьгодні не вирішене та глибоко заплутане у законодавсті та конституції. Однак, точної відповіді чи строків коли це може вирішитися на зустрічі ми не не почули. Це питання на контролі у влади, - розповів Ігор Гнатуша.

 

В рамках круглого столу керівники громад також зустрілися із депутатами авторами Закону про децентралізацію. Очільники громад та чиновники обмінялися контактами та домовилися про тісніший взаємозв’язок, адже усім керівникам громад важко самостійно вирішувати проблеми.

 

Усі пропозиції та проблемні запитання, що виникли у керівників територіально об’єднаних громад в Україні чекають у письмовому вигляді для розгляду Верховною Радою.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)