Епідпоріг в Куйбишевському районі перевищено та карантину немає

28 Січня в 16:18  0  599

Новини КуйбишевогоЕпідпоріг в Куйбишевському районі перевищено та карантину немає

Як повідомили журналістам інтернет-порталу rayonka.com в Куйбишевському районному відділі охорони здоров’я в період з 21.01.2016 по 27.01.2016 року за медичною допомогою з ГРВІ звернулося – 303 людини, з них – 170 дітей, госпіталізовано 19 хворих, з них – 3 дітей.

 

За інформацією начальника епідвідділу Пологівського міжрайонного управління СЕС Наталії Снецар, на цьому тижні у районі зафіксовано перевищення епідеміологічного порогу на 69,5 %, однак показник не є тревожним. Проводиться моніторинг відвідування шкільних та дошкільних закладів освіти, поки у районі немає закладів де б захворюванність перевищувала 30 %. Питання про карантин у навчальних закладах не стоїть.

 

- За цей тиждень захворіло 106 куйбишевських школярів - це 5,8 % від усієї кількості учнів району. В дитячих садках захворіло 24 дитини - це 4, 3 % від загальної кількості. Ми даємо рекомендації у школи про те, що коли захворювання серед учнів досягає 30 %, тоді вже місцеві органи влади приймають рішення про проведення обмеження заходів,- відзначає Наталія Борисівна.

 

Як повідомили у епідвідділі Пологівського міжрайонного управління СЕС, на сьогодні у Куйбишевському районі госпіталізована одна особа з грипоподібним діагнозом, однак поки проводяться уточнюючі лабораторні дослідження. До сьогодні випадків грипу у районі зафіксовано не було.

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)