Купити газ на зиму за літніми цінами - не чутки!

28 Серпня в 12:41  0  1474

АктуальноКупити газ на зиму за літніми цінами - не чутки!

Ця можливість буде доступною лише до 25 вересня, не всім і з обмеженнями

 

Комерційні компанії купують, а побутові споживачі...

 

Нафтогаз запустив новий продукт для побутових споживачів «Газовий запас», в межах якого українці зможуть купити газ на зиму за «літніми цінами», бо потім його ціна, ймовірно, зросте.

 

«Ціна газу для населення за минулі п’ять місяців знизилася на 25%. Зараз вона нижча, ніж рік тому. Є ризик, що зимою газ подорожчає, бо на нього збільшується попит», — сказав голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

 

За його словами, низка комерційних клієнтів компанії вже передплатили необхідні на зиму обсяги палива, а тепер така можливість з’явилася й у побутових споживачів.

 

Ця можливість буде доступною до 25 вересня, побутові споживачі мають можливість закупити до 25 тисяч кубометрів газу. Для зручності Нафтогаз запропонував участь у цій програмі усім газопостачальним компаніям України, які обслуговують побутових споживачів.

Для того, щоб скористатись новим продуктом, необхідно звернутись до центру обслуговування клієнтів своєї газопостачальної організації (газзбуту), підписати додаткову угоду до типового договору постачання

 

природного газу, внести попередню оплату і користуватись дешевим газом під час опалювального сезону, сплачуючи лише вартість його транспортування/розподілу, запевняють у Нафтогазі.

 

У Пологах рекомендують скористатися знижкою

У Запоріжгазі підтвердили інформацію про діючу акцію, але за подробицями рекомендували звернутися у місцеву газову службу. Це ми і зробили, завітавши до Пологівського міськгазу.

 

 

Сергій ДОВБНЯ, старший майстер служби експлуатації систем газопостачання:

 

Звичайно, ми знаємо про акцію. У нас вона має назву «Твоя енергонезалежність». Стартувала вона напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць, до 25 вересня.

 

Вперше наші клієнти мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м.

 

Пологівці цікавляться умовами акції, але масових закупівель ми поки не відчуваємо. Вважаємо, що це гарна можливість заощадити сімейний бюджет, особливо тим, у кого є зараз такі гроші.

 

Є чіткі обмеження
Максимальний обсяг закупівлі газу обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство.

 

Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів «Запоріжгаз Збуту». Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за газопостачання.

 

Від намірів - до дій
Щоб скористатися знижкою, досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу і внести 100% оплату за куплений запас газу. Для того, щоб легше визначиться з необхідним резервом газу на зиму, фахівці «Запоріжгаз Збуту» нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора.

 

Які гарантії
Використовувати газ, куплений в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін, і продавець не матиме можливості вплинути на її розмір.

 

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач матиме можливість отримати газ на загальних умовах - по ціні ПСО, що діє на той час. Тим споживачам, хто до 1 квітня 2020 роки не використовує весь куплений газ, залишок грошових коштів буде зарахований на особовий рахунок. Ці кошти можна буде використовувати для подальших розрахунків за газ або повернути за заявою.

 

Варто відзначити, що гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України».

 

У Нафтогазі планують зекономити на обсягах

Наразі ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

 

У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

 

Автор: Людмила СОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
14
Сміх
23
Жах
17
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)