Чи варто цього тижня купувати долари

15 Лютого 2021 09:16  0  3847

АктуальноЧи варто цього тижня купувати долари

Уже сім років гривня в Україні перебуває у вільному плаванні

 

В Україні в останній тиждень зміцнилась гривня, проте це триватиме недовго.

 

За словами старшого аналітика фінкомпанії Альпарі Вадима Іосуба, зміцнення гривні - це лише тимчасове явище. Воно пов'язане із тим, що аграрії продають валюту, щоб підготуватись до посівної.

 

Цього тижня, переконаний Іосуб, гривня на міжбанку коливатиметься від 27,8 грн, а готівковий долар у банках – близько 27,7/27,9 грн.

 

Також аналітики переконують, що зараз краще не робити ніяких валютних операцій - долар не варто ні купувати, ні продавати.

 

Виграти на зміні курсу не завжди вдається навіть тим, хто займається цим професійно.

 

Якщо ж потрібна велика сума в гривні, яка зараз зберігається в доларах – найкраще продавати валюту рівними частинами так, щоб згладити можливі ризики. З одного боку, це не гарантує можливість заробити, але й дає можливість не втратити кошти.

 

Незважаючи на те, що зміцнення гривні найближчого тижня чекати не варто, наприкінці опалювального сезону і ближче до літа на валютному ринку відбувається вже традиційне сезонне падіння долара. Плавних коливань валюти в обидві сторони уникнути не вдасться. Уже сім років гривня в Україні перебуває у "вільному плаванні", а її вартість залежить від балансу попиту та пропозиції на валюту.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
10
Сміх
4
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)