Дієтолог перерахував корисні властивості кукурудзи

15 Серпня в 09:08  0  2254

Здоров'яДієтолог перерахував корисні властивості кукурудзи

Кукурудза здатна знижувати ризик розвитку раку і хвороб серця

 

Дієтолог Ясемін Уйсал Унсал розповів про маловідомі корисні властивості кукурудзи для здоров’я людини. Цей злак присутній в раціоні багатьох в самих різних формах.

 

Відзначається, що продукт не дуже калорійний, на 100 грамів припадає лише 86 ккал, мінімум жирів і 19 грамів вуглеводів. Завдяки своїм антиоксидантним властивостям Кукурудза здатна знижувати ризик розвитку раку і хвороб серця.

 

У складі злаку містяться вітаміни C і B1, також там можна знайти фосфор і магній. За рахунок наявності тіаміну продукт сприятливо відбивається на пам’яті. Фолати дозволяють знизити ймовірність розвитку вроджених дефектів.

 

Корисними властивостями може похвалитися і кукурудзяна олія. Пантотенова кислота, наявна в продукті, захищає людину від стресу. Кукурудзяні рильця придатні для використання в лікувальних цілях. Вони містять в собі вуглеводи, солі калію, натрію і кальцію. Їх застосовують як сечогінний засіб, а ще вони сприяють виведенню каменів з нирок.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
4
Сміх
5
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)