Опитування: На що та за який час ви витрачаєте свою зарплату? Есть фото

3 Травня 2018 12:41  0  1384

Маю думкуОпитування: На що та за який час ви витрачаєте свою зарплату?

В наш час швидко витратити свою зарплату може кожен,проте поекономити не кожен гаразд. Люди бідкаються, що такі невеликі гроші просто розлітаються на оплату речей першої необхідності. Тому нам стало цікаво як швидко “транжирять” свої оклади наші земляки

 

Антоніна, працівник банку
Я отримую мінімальну заробітну плату. Її вистачає хіба що на бюджетні щодо ціни продукти харчування. Інколи я не вкладаюсь у свій ліміт і витрачаю кошти швидше, аніж планувала.

 

Мирослава, музичний керівник дитячого садочка
Гроші витрачаю швиденько, проте планую розтрати заздалегідь. Купую продукти харчування, допомагаю батькам та залишаю ще на подорожі. Аби досягти мрії, доводиться відкладати кошти протягом декількох місяців.

 

Валентина, декретна відпустка
Я знаходжусь у відпустці по догляду за маленькими дітьми. Сукупний щомісячний дохід дозволяє оплачувати одяг, харчування та дозвілля моїх діточок. Я сама виховую дітей, тому привчила себе до ретельного розподілення коштів та економії.

 

Сергій, працівник вагонного депо
Свою середнього розміру зарплату і аванс витрачаю не більше, ніж за чотири дні. Вона іде переважно на оплату комунальних платежів, боргів, продуктів харчування та товарів першої необхідності.

 

Оксана, рекламний менеджер
Місячний бюджет плануємо з чоловіком заздалегідь. Кошти розподіляємо на благодійні справи. Також матеріально допомагаємо дорослій доньці, яка нещодавно вийшла заміж. При розумній економії коштів вистачає на все заплановане.

 

Микола, торговий представник
За який час? Залежить від багатьох факторів. Та переважно це відбувається швидко. В супермаркеті залишаємо левову частини всього заробітку. А ще” комуналка”, дозвілля - в наш час так багато потреб, на які з шаленою швидкістю “розлітаються” наші

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)