Пологівці привезли кубок голови Запорізької облради

30 Травня в 17:02  0  1073

СпортПологівці привезли кубок голови Запорізької облради

Завершилася VII обласна спартакіада серед збірних команд посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, яку приймала курортна Кирилівка.

 

За повідомленням організатора заходу - Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, у змаганнях взяли участь 14 збірних команд міських і районних рад: Василівської, Бердянської, Гуляйпільської, Вільнянської, Приазовської, Пологівської, Приморської, Чернігівської, Михайлівської, Запорізької, Якимівської, а також міських рад Мелітополя і Енергодара. Посадовці змагалися у шести видах спорту: футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок, шахів та більярду.

 

Найбільш вправними у змаганнях з настільного тенісу виявилися представники Приморської районної ради, а друге і третє місця розділили пологівські та мелітопольські управлінці. В шашках не було рівних Чернігівській районній раді, котра, набравши 60 балів, посіла беззаперечне перше місце, обійшовши найближчих конкурентів з Якимівки і Полог відразу на 8 та 11 пунктів відповідно. У шахах гросмейстерську гру показали представники Мелітопольської міської ради, здолавши в запеклій боротьбі суперників з Якимівської та Приморської районних рад.

 

Проявили себе посадовці й у динамічних видах спорту. Мелітопольська міська рада показала високий рівень підготовки не тільки у шахах, але й у волейболі, посівши перше місце. Команда Чернігівської районної ради повторила успіх у футболі, залишивши позаду колег із Вільнянська та Полог.

 

Завершальним етапом змагань серед збірних команд посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад стали баталії за більярдним столом. Найбільш технічними гравцями показали себе представники Вільнянської районної ради.

 

Підсумки спартакіади виявились досить несподіваними. Номінальна бронза змагань дісталася управлінцям-спортсменам із Чернігівки, які досягли найкращих показників у шашках і футзалі. Другу сходинку п’єдесталу посіла Мелітопольська міська рада, котрій не було рівних у змаганнях із шахів та волейболі. «Золото» ж дісталося команді Пологівської районної ради, котра хоч і не виявилися першою у певній дисципліні, але продемонструвала стабільність у всіх видах спорту.

 

Найспортивніші депутати та управлінці увійшли до складу збірної команди Запорізької області та представлятимуть нашу область 12-17 червня 2017 року в м. Чорноморськ на Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)