Куйбишани визначили переможця Кубку району з футболу Есть фото

11 Травня в 11:32  0  395

Новини КуйбишевогоКуйбишани визначили переможця Кубку району з футболу

Традиційно 9 травня відбувся фінал розіграшу Кубку району з футболу серед юнацьких та дорослих команд, який пройшов на стадіоні ”Метеор” смт Куйбишеве.

Фіналу передували ігри в групах, які й виявили учасників завершальної стадії – ними стали юнацькі та дорослі команди з с.Вершина та смт Куйбишеве.

Гра юнаків завершилась нічиєю 1:1 у основний час, а відтак переможця визначали у серії післяматчевих пенальті. Більш влучними виявились юні куйбишевці. Таким чином, у юнацькому фіналі переможцями стала команда ”Бізон” смт Куйбишеве (тренер Голінько Юрій), II місце посіла команда ”Вершина” с.Вершина (тренер Ротко Анатолій).

Більш результативною та видовищною була гра дорослих команд. Не завадив змаганням навіть рясний дощ, який припустив наприкінці першого тайму за рахунку 3:2 на користь куйбишан.

Другий тайм також порадував вболівальників голами. Загалом же гра завершилась з рахунком 6:3 на корись команди ”Бізон-Тех” (тренер Голінько Юрій), які завоювали перехідний Кубок. II місце у команди ”Вершина” (тренер Ротко Анатолій).

Кращим гравцем турніру визнано Олексенка Дмитра з команди ”Бізон-Тех”, який відзначився 4 голами у ворота суперника.

Суддівство у полі забезпечував арбітр Бордюг Сергій (с.Благовіщенка).

Поле до змагань підготував відповідальний за стан стадіону Понька Костянтин.

По закінченню змагань переможці та призери змагань, нагороджені кубками та грамотами районної федерації футболу.

Команди фіналісти вдячні спонсорам та уболівальникам за підтримку.