Як пройшло крос-кантрі у Вербовому Есть фото Есть видео

23 Вересня в 16:05  0  1164

СпортЯк пройшло крос-кантрі у Вербовому

Минуої суботи, 21 вересня, з нагоди дня села та до дня фізичної культури та спорту у Вербовому пройшли уже традиційні змагання з КРОС-КАНТРІ.

 

У цей святковий день навіть сама погода була привітна до всіх гостей та учасників змагань , бо за прогнозом погоди стояла злива на час проведення змагань. Саме тому, напевно, багато бажаючих взяти участь не приїхало на змагання, і дарма , бо всі хто був на спортивному святі, отримали величезне задоволення від перебування на спортивному святі.

 

По завершенню основних змагань всі охочі мали змогу випробувати свої навички у їзді на велосипеді «ТАНДЕМ», а для всіх бажаючих працювала фотозона.

 

Після церемонії нагородження всі хто брав участь у велоперегонах мали нагоду випробувати свою вдачу у безпрограшній лотареї «КОЛЕСО ФОРТУНИ».

 

Цього року на змагання приїхали учасники з Поліг та із Запоріжжя. Ми поспілкувалися і вони поділились своїми враженнями від участі та самої атмосфери змагань. Основною причиною приїзду було те, що в місті Запоріжжя не проводяться змагання такого формату для юних спортсменів.

 

 

Цьогоріч призерами в категоріях стали :

 

 

Юнаки 6-9 років:
І місце - Букрєєв Олександр , ІІ місце – Санін Ярослав, ІІІ місце - Деркач Тимофій

 

Дівчата 10-12 років:
І місце - Ярош Альона, ІІ місце - Пруго Олеся , ІІІ місце - Савченко Софія

 

Юнаки 10-12 років:
І місце- Дібровський Сава , ІІ місце - Бакута Ростислав, ІІІ місце - Яцук Кирило

 

Дівчата 13-16 років:
І місце - Пругло Анастасія, ІІ місце - Кишка Дарина

 

Юнаки 13-16 років:
І місце - Редько Владислав, ІІ місце - Ярош Владислав, ІІІ місце - Коломоєць Богдан

 

Дівчата 17 +:
І місце – Лось Ольга

 

Юнаки 17+:
І місце - Коротя Роман, ІІ місце - Очеретянний Богдан, ІІІ місце - Голод Руслан

 

 

Зі словами вдячності хочу звернутися до небайдужих до спорту наших спонсорів, адже без них наші змагання не відбулися б. Дякуючи їм призери отримали грамоти, знакові нагороди, цінні призи і жоден учасник не залишився без подарунка. Вже не один рік нашими спонсорами є Пологівська райдержадміністрація, а саме головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Устименко Ангеліна Олександрівна, директор агрофірми «Нива» Качан Василь Іванович, голова профспілки агрофірми «Нива» Пелешко Світлана Олександрівна, голова Вербівської Сільської ради Кравченко Людмила Миколаївна , подружжя Рубан Роман та Людмила, Олександр Доля та газета «Районка». Окрема вдячність Олександру Тодорову та команді «БИТИЙ ОБІД» з м. Запоріжжя за величезну підтримку в організації та проведенні змагань.

 

Чекаємо на нових учасників у наступному році

  

Олексій ДІБРОВСЬКИЙ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
1
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)