Плакали, просили, дякували: нардеп провів зустріч із пологівцями Есть фото

25 Жовтня в 17:06  0  1071

На районіПлакали, просили, дякували: нардеп провів зустріч із пологівцями

У вівторок, 25 жовтня, у приміщенні Пологівської РДА особистий прийом провів народний депутат України Вадим Кривохатько. Прийшло 50 осіб, які потребували допомоги, - у коридорі адміністрації зранку створилася чимала черга.

 

Більшість питань стосувалися надання матеріальної допомоги: переважно, люди просили грошей на лікування. Комусь регулярно потрібно купувати дорогі ліки, дехто потребує грошей на операцію, або реабілітацію. Просили грошей зі сльозами на очах, одній людині в черзі взагалі стало погано. Все це від хвилювання, від тривалих хвороб та відсутності грошей.

 

На прийом багато людей прийшло у розпачі, від безвиході. Всі сподіваються на допомогу Вадима Кривохатька. До речі, під час прийому зайшов пологівець із своєю донькою, якій із лікуванням та операцією депутат дуже допоміг. Вони щиро подякували йому за допомогу.

 

Звернувся до нардепа і директор колегіуму № 1 Олександр Кучер, який просив для комп’ютерного класу придбати 10 комп’ютерів. До речі, проблема з комп’ютерами існує і в Семенівській школі.

 

Ангеліна Устименко, спеціаліст відділу освіти, звернулася з проханням придбати для роботи новий фотоапарат або об’єктив, адже тривалий час користується власним. Зазначимо, що вона відповідає за патріотичне виховання молоді, бере участь у багатьох заходах, що відбуваються в районі, разом з іншими пологівцями відвідує військові частини і все фіксує на фотокамеру.

 

Зверталися пологівці і з газовими та земельними проблемами, з проханням спиляти високі тополі, до яких не дістає жодна вишка, зі скаргами на те, що немає можливості працевлаштуватися в місті (постійно відмовляють у відділі освіти). Нардеп узяв усі питання на контроль, обмінявся номерами телефонів та пообіцяв по максимуму всім допомогти.

 

 

Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)