У Роздорах школярі знайшли 250-річну криницю Есть фото

8 Листопада в 21:54  0  1337

На районіУ Роздорах школярі знайшли 250-річну криницю

Чудового осіннього дня учні Кінськороздорівського НВК відправились у експедицію «Джерело», завданням якої було визначити які джерела і струмки потребують людської допомоги. Учні не тільки побачили красу листопадової природи, але й побували на унікальних місцях, що знаходяться поблизу села Кінські Роздори.

 

Перше джерело-криничка, яке відвідала експедиція, знаходиться у глибокій балці поруч із велетенським кам’яним плато. Це плато і є одним з унікальних місць. Воно вважається найбагатшим в області за позитивною енергетикою і найчистішим екологічно. І це не прості слова – це інформація, яку надали метрологи, що приїздили на Пологівський ОЕЗ. А ось джерело, що біля плато, потребує допомоги людей, щоб відродити свої смакові якості, бо вода в ньому застояна і саме джерело замулюється.

 

Другим пунктом на шляху експедиції був знаменитий М’ятний струмок, що має потужне джерело з високими смаковими якостями і протікає на дні мальовничої балки, вкритої густими насадженнями.

 

Не менш цікавою була подорож і до 250-річної Турецької криниці.

 

Вода в якій на присмак аж солодкувата. Вона знаходиться біля так званих «П’ятихаток». Ця криниця діюча. З неї і сьогодні місцеві жителі набирають воду для пиття, як і двісті років тому. Є ще старе джерело, яке знаходиться на 20 метрів нижче, у болотистій місцевості, що поросла очеретом і чагарником. До речі, це єдина болотиста місцина в нашій місцевості.


А в урочищі Потоцьки, діти дружно розчистили джерельце, яке примостилося у великій кам’яній брилі на висоті більше двох метрів.

 

 

На зворотному шляху учнів зустріли чудернацької форми дерева, як у казковому лісі, що тихо стояли на дні русла колишньої притоки Конки- « Мимрика». Це одна із тих річок, що припинили своє існування.

 

Після всіх своїх подорожей члени експедиції будуть працювати над створенням карти з водними джерелами, які потребують людської допомоги, щоб вони також не припинили своє існування.

 

Аліна Харь

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)