Село Пологи відтепер охоронятиме добра сила

16 Вересня в 09:27  0  751

На районіСело Пологи відтепер охоронятиме добра сила

15 вересня на під'їзді та на виїзді з села було встановлено поклонні хрести.

 

За ініціативи сільської голови Марини Рубан, спільно з Благочинним Пологівського Церковного округу протоієреєм Андрієм Столярчуком, ідею, яка роками була мрією втілили у життя.

 

І хоча сама композиція ще не повністю готова (розп'яття та надписи ще доробляються), місцеві жителі вже в захваті від такої ідеї, що видно по схвальним відгукам під публікацією фото з місця встановлення.

 

"Споконвічно прийнято встановлювати поклонні хрести на під'їзді до села. Навіть наші предки говорили, що такий своєрідний оберіг захищає жителів від біди та неприємностей. Цю ідею я давно хотіла втілити в життя, та разом з настоятелем місцевої церкви Андрій Столярчуком ми вирішили приурочити цей процес до ювілейного дня народження села. Рішенням сільської ради було виділено кошти, за які і замовлено два поклонні хрести, які і було встановлено по різні боки вулиці Сигнальної.

 

Звичайно, процес освячення відбудеться трішки пізніше, але відчуття, що наше село тепер під надійною охороною, не покидає всіх, хто мав причетність до роботи.

 

Про таке саме відчуття вже говорять і місцеві жителі"- коментує Марина Анатоліївна.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
6
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)