Пологівські учасники АТО можуть отримати кредит на дах над головою

2 Грудня в 08:58  0  231

На районіПологівські учасники АТО можуть отримати  кредит на дах над головою

За повідомленням Пологівського управління соціального захисту населення, з метою підвищення рівня забезпечення сімей учасників АТО житлом Держмолодьжитлом ініційовано внесення змін до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

 

Зміни стосуються частини надання права на перевагу в отриманні кредиту молодим сім’ям, в яких один із членів сім’ї (чоловік або дружина) брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення, а також сім’ям молодих громадян, учасників антитерористичної операції, що загинули у період проведення антитерористичної операції.

 

Зміни затверджено рішенням засідання спостережної ради Держмолодьжитла від 21 жовтня 2016 року.


- Кредит за рахунок власних коштів Держмолодьжитла надається на будівництво (реконструкцію) і придбання житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам (віком до 35 років), які, згідно із законодавством, визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов. Відсоткова ставка за користуванням кредитом встановлена у розмірі 14,1% річних, кредит надається терміном до 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку, - зазначають в УСЗН.

 

Детальну інформацію з цього питання пологівці можуть отримати за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49, оф.33, або на сайті http://www.molod-kredit.gov.ua/.

 

 


 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)