Пологівець – серед кращих спортивних журналістів України Есть фото

1 Лютого в 08:25  0  1067

Знай нашихПологівець – серед кращих спортивних журналістів України

На Тетянин день, 25 січня, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та голова Комісії НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков нагородили переможців ХVI Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та Х ювілейного Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Серед переможців – наш земляк, ведучий програми «День. Спорт» на телеканалі TV5 Руслан Левицький.


Відзначимо, щороку ці конкурси НОК набирають неабияку популярність. Цьогоріч на конкурс серед найкращих журналістів були надіслані роботи 87 представників ЗМІ з 23 регіонів України.


Конкурс проводився в два етапи: під час першого обласні відділення НОК визначали лауреатів у регіонах та направили роботи переможців обласних конкурсів на Всеукраїнський. Під час другого етапу відбувався фаховий і глибокий розгляд поданих матеріалів Комісією НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху», за підсумками якого й визначені переможці.


Програма «День. Спорт» запорізького телеканалу TV5 посіла перше місце в номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма». Ведучими та редакторами новин є Олена Назаренко та наш земляк Руслан Левицький.

 

- Переможців визначали в два етапи. Спочатку конкурс провели регіональні відділення Національного олімпійського комітету, і відправили кращі роботи до Києва. У столиці експертне журі назвало лауреатів всеукраїнського змагання. Щоб узяти участь у конкурсі, ми надіслали наші випуски спортивних новин, особливо звертали увагу на висвітлення олімпійських видів спорту. Коли дізналися, що перемогли, звісно, було приємно. Адже це одна з найпопулярніших номінацій. І випередили ми проект всеукраїнського телеканалу «Перший». Вшанування переможців та лауреатів відбувалося в Олімпійському домі в Києві. Нагороди вручав легендарний спортсмен, олімпійський чемпіон і президент НОК України Сергій Бубка. Ця перемога буде стимулом для подальших звершень у нашій роботі. Адже нині висвітлення спортивних новин, особливо на центральних телеканалах, не є пріоритетним, - прокоментував свою перемогу Руслан.

 

Нам теж приємно, що молода та обдарована молодь прославляє Пологівщину та розвиває культуру спорту. Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: http://noc-ukr.org/

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)