На конкурсі краси у Пологах: перемогла молодість, співав Павло Зібров, дарували путівки за кордон… Есть фото

29 Жовтня в 18:17  0  3126

КультураНа конкурсі краси у Пологах: перемогла молодість, співав Павло Зібров, дарували путівки за кордон…

На конкурсі краси у Пологах: перемогла молодість, співав Павло Зібров, дарували путівки за кордон…

 

Конкурс «Чарівна красуня Пологівщини», пройшов минулої неділі, 28 жовтня, у РЦ «Юність».

 

В передчутті чогось феєричного та фантастичного зібралась разом жителі міста та гості.

 

І не даремно! Вже на початку, було зрозуміло, що відбуватиметься щось незвичне і величне!

 

Новаторський підхід в організації модного конкурсу краси продемонстрували нашому місту брати Давид та Армен Гаспаряни. Які і ініціювали його проведення, організували, знайшли спонсорів.

 

Усього, для конкурсу було відібрано 9 дівчат, віком від 17 до 34 років. Протягом місяця, дівчата готувалися: відпрацьовували ходу, поведінку на сцені, готували різні образи.

 

Конкурс складався із шести номінацій: «український одяг», «сучасний молодіжний», «пляжний одяг», «коктейльна сукня», «інтелектуальна розминка» та «вечірня сукня».

 

Під час виступу найефектнішим став вихід дівчат саме в сучасному молодіжному одязі. Спустившись по сходинках зі сцени в зал, конкурсантки провели оригінальну і вражаючо-сміливу фотосесію біля байків. Зал підтримав їх експромт гучними оплесками.

 

Виступи конкурсанток доповнювали сучасні хореографічні постановки танцювального колективу під керівництвом Давида Гаспаряна. Ведучими конкурсу були - ефектна Анна Хоменко і дотепний Армен Гаспарян.

 

До складу журі конкурсу були запрошені відомі особи міста, а також темношкіра гостя із Нідерландів, народний депутат України Вадим Кривохатько та український народний співак Павло Зібров.

 

За результатами голосування журі, переможницею у конкурсі стала наймолодша із учасниць – Вікторія Товстоног, учениця гімназії “Основа”. Яка і здобула титул «Чарівна красуня Пологівщини».

 

Першою віце-міс конкурсу було обрано Катерину Сіряк, яка працює вчителем Пологівської СРШ І-ІІІ ст. №2.

 

Другою віце-міс визнана Маргарита Гринь, музичний керівник Пологівського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

Всі учасниці конкурсу отримали квіти, персональні титули-стрічки, дипломи, подарунки та грошові призи від головного спонсора конкурсу народного депутата України Вадима Кривохатка. А переможниця конкурсу отримала від мецената ще й путівку на двох до Єгипту.

 

Завдяки сприянню Вадима Кривохатька на цей конкурс прибув співак Павло Зібров, він був відкритим до спілкування, щирим і веселим, усі присутні мали змогу сфотографуватися із зірковим гостем, який, даруючи посмішки, із задоволенням позував для фото.

 

Фінансову підтримку у проведенні конкурсу надали і керівники наших потужніх підприємств - ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» та ТОВ «Дніпрокераміка». За що організатори заходу висловили щиру подяку.

 

Очевидно, що вражень і обговорень від конкурсу вистачить пологівцям ще надовго!

 

Директор конкурсу краси Давид Гаспарян озвучив, що незабаром буде відбуватися новий подібний захід, але для чоловіків – «Містер Пологівщини»!

 

У планах організаторів є і конкурс для міні-красунь нашого міста, проведення якого планується на весну наступного року.

 

Отже, із нетерпінням чекаємо нових вражень, нових красивих подій у Пологах!

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)