Пологівець створює красу на стінах будинку Есть фото

3 Серпня в 11:44  0  1688

Події містаПологівець створює красу на стінах будинку

Все частіше у місті можна зустріти будинки, зупинки, стіни оздоблені гарними кольоровими малюнками. Ідея прикрасити фарбами стіни будинку спала на думку жителям  вул. Магістральна, 107.


Прямо зараз художник створює красу біля входу у під'їзди багатоповерхівки. Один під'їзд розмальований у стилі Петриківського розпису, інший прикрашений гарними квітами. Жителі будинку самі обирали варіанти художнього напису. Після нанесення красок, малюнки будуть скриті спеціальним термостійким лаком.

 

Пологівець Олег Ляшенко - художник з освітою, малюнки на стінах цього будинку не перша його робота. Портрет Кобзаря, намальований на стінах будівлі у парку залізничників теж справа його рук.Чоловік отримує насолоду від процесу малювання, а інколи і якусь копійчину.

 

Від роботи Олега мешканці багатоповерхівки просто у захваті, а перехожі зупиняються поряд з будинком аби помилуватися красою.

 

  

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Дед   alt 03.08.2018 12:26
Молодец
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)