Інтриги жовтня розкриються у суботу! Есть фото

25 Жовтня в 12:57  0  1445

КультураІнтриги жовтня розкриються у суботу!

Найчарівніші дівчата міста змагатимуться за звання «Міс Пологи - 2017». Хто ще, крім пологівчанок, прикрасить свято?

 

Давно наше місто оминав цей популярний конкурс. І ось подія, що інтригує, вже на порозі. Вчора районківці зазирнули на репетицію й з’ясували деякі подробиці у директора конкурсу Давіда Гаспаряна.

 

Конкурс «Міс Пологи - 2017» проводиться серед пологівчанок віком від 17 до 36 років. Участь у кастингу взяли 24 претендентки, пройшли на конкурс лише 9 дівчат. Більшість дівчат вже працюють, мають визнання. Усіх їх об'єднує одне - бажання стати на сходинку вище до самовдосконалення.

 

Конкурс є некомерційним творчим проектом, участь у ньому здійснюється на безоплатній основі. Як зазначив Давід, його ідею підтримали небайдужі люди, які стали спонсорами.

 

- Завдяки коштам меценатів ми забезпечимо проведення конкурсу на достойному рівні та матимемо можливість придбати призи й нагороди для учасниць, - зазначив головний ініціатор.

 

Отже, у суботу, 28 жовтня, о 18:00 у РЦ «Юність» все почнеться.

 

Відкриттям стане спекотне фаєр-шоу, яке демонструватимуть на ганку РЦ «Юність».

 

Закриття конкурсу обіцяють ще більш феєричним! Це буде виступ зірки українського шоу-бізнесу. Хто насправді поставить яскраву крапку конкурсу краси у Пологах, тримають поки що в інтризі. Проте організатори викривають головного спонсора, ним є народний депутат України Вадим Кривохатько.

 

Вхід на конкурс краси поки що доступний. У РЦ «Юність» відкрито продаж білетів.

 

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)