Чим займалися комунальники минулого тижня

30 Жовтня в 14:32  0  476

Події містаЧим займалися комунальники минулого тижня

Постійно виконуються роботи з ремонту мережі електропостачання, водопостачання та водовідведення багатоповерхових житлових будинків згідно договорів і заяв мешканців.

 

Проводились роботи з обслуговування і ремонту мереж освітлення вулиць міста: вул. Державна, вул. Стадіонна, вул. Армійська, вул. Дробязко, вул. Радіщева, вул. Мічуріна, вул. Ватутіна. Проведено заміну 16 ламп вуличного освітлення.

 

Проводились роботи з прибирання вулиць міста та прибудинкових територій від листя та сміття. На полігон ТПВ вивезено 15 м3 сміття.

 

Проводились роботи з обпилювання аварійного гілля дерев на прибудинковій території житлового будинку по вул. Єдності,5. Дрова залишені для опалювання квартири №15, згідно заяви. Проведено спилювання аварійного дерева (тополь) на прибудинковій території житлового будинку по вул. Станційний 17. Дрова завезені за адресами: вул. Джерельна,21, вул Пушкіна 162, пров. Радісний, 6, вул. Державна, 184/1, вул. Садова,34, вул. Заря,63, згідно черги та заяви.

 

Проводились роботи зі спилювання аварійних дерев на прибудинковій території житлового будинку по вул. Східна, 9. Дрова завезені у військову частину та за адресами: вул. Зелена, 5, вул. Запорізька,113.

 

Проведено розвезення посипочного матеріалу по багатоповерховим житловим будинкам міста.

 

Проведено роботи з часткового ремонту покрівлі житлового будинку по вул. Східна,10.

 

Проведено спилювання аварійної тополі на прибудинковій території житлових будинків по вул. Єдності, 3-5, та обпилювання аварійного гілля тополі на прибудинковій території житлового будинку по вул. Державна, 170. Дрова завезені за адресами: вул. Моруги, 1, вул. Магістральна, 318, згідно заяви та черги.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)