Козак-характерник, який лікує та передбачає майбутнє: «Мова – це космічний код нації»

8 Червня 2014 12:58  0  6997

ОсобистістьКозак-характерник, який лікує та передбачає майбутнє: «Мова – це космічний код нації»

Днями у Пологівському краєзнавчому музеї гостював справжній козак-характерник, який володіє таємничою силою передбачення, величезною енергетикою та займається нетрадиційною медициною. З цікавим гостем познайомилися і ми.


Іван Дудка – холостяк на пенсії. Дружини і дітей немає, натомість, Іван Васильович має великий талант, який перейняв від родича - старшого материного брата, справжнього козака Михайла Тихолаза.


- Дядько пройшов концтабори. Думав, що вже не вийде звідти. Але наснився йому сон, що скоро буде на волі. Наступного ранку його викликали у комендатуру і сказали, що він буде перекладачем при якихось там подіях. Його відкачали і він залишився живим. Сон виявився віщим, така вдача передалася й мені, - розповідає Іван Дудка і відзначає: коли у молодості почав отримувати «інформацію» звідкілясь, спочатку думав, що то його фантазія, але після того, як все збулося, навіть почав сам себе побоюватися.


Звідкіля взялося диво? Іван Васильович вірить, що від вищих сил. Чоловік ніколи не розвивав своїх здібностей, але коли навчався в Ялті, познайомився з таким самим обдарованим чоловіком, який став його вчителем та пояснив, що до чого. Разом із прийняттям інформації Іван Дудка зрозумів, що може допомагати людям.


Нетрадиційною медициною Іван Дудка займається вже 45 років, багато знає про ауру, біополе та про те, чому людей долають болячки. За словами козака, він працює на результат і не може та й не хоче вдаватися у подробиці того, як саме він бачить і лікує хворобу. Існує імпульс, який не тільки надсилає інформацію, але й «показує», що і як робити.

 

Іван Дудка застосовує під час свого лікування і голки, і мануальну терапію, і трави, має свою діагностику лікування. Він має посвідчення лікаря нетрадиційної медицини. Укупі із професором із Ялти Іван Дудка навіть запатентував ліки від алергії. Патент прийшов, але запустити виробництво проблематично через проблеми, які виникли з Кримом. У розробці - ліки від остеопорозу та патент на них. Але, у першу чергу, козак володіє надзвичайно сильною енергетикою, яка відчувається одразу, як тільки-но характерник наставляє на вас руки. Скільком людям допоміг, Іван Дудка не рахував, але, каже, багатьом, серед яких були і ВІП-особи.


Родом Іван Дудка зі Тернопільщини, звідти, де спалили Тараса Бульбу. Чоловік твердить, що це не фантазія, і його мала батьківщина дійсно стала місцем упокоєння відомого козака.


Друзі Івана Васильовича й досі не можуть зрозуміти, чим визначний їх друг, який допоміг тим, і тим, і тому, і ще ось тому. Чим же таким він володіє, що людським розумом зрозуміти неможливо? Іван Васильович не дуже розголошує своє козацьке життя. Натомість ділиться дивами, які трапляються з ним.


Коли вчився в Алушті, жив у гуртожитку з товаришем Миколою, який першим дізнався від Івана про те, що Радянський Союз розпадеться за три дні без бою. Саме таку інформацію отримав майбутній козак-характерник.


- Буде диявольська держава (диявольська, бо тоді церкви валяли, йшли проти релігії), будуть брехати й брехати, так забрешуться, що їм вже ніхто не буде вірити (а в Союзі брехні вистачало), останній буде цар-пастор диявольської держави Михайло мічений (тоді, коли мені прийшла ця інформація був рік 72-73 і Горбачова ще в помині не було), за три дні диявольська держава розпадеться без бою, - так дослівно згадує своє передбачення Іван Васильович і відмічає, що так і сталося.


Однак тоді друг не повірив і порадив Івану мовчати, адже такі слова проти радянської влади могли коштувати життя. Через роки Іван Дудка приїхав у гості до друга в Ялту, пішли разом у місто. А там Микола похвалився знайомим торговцям, що до нього друг приїхав, який казав, що Союз розпадеться.


- Торговці почали сміятися, мовляв, та то він вгадав, баламут якийсь. То нехай він дощ пустить. А спека тоді стояла неймовірна. Я кажу, якщо вищі сили мене послухають, то коли я буду повертатися з магазину, тоді такий дощ припуститься що із градом. Всі посміялися, я пішов до магазину, виходжу, а небо хмарами затягло, стемніло і як почне дощ ляпати. Краплі величезні та ще й з градом. Я підходжу до палаток. Стоїть мій друг Микола, сміється, а торговці заховалися в палатки і дивляться на мене зляканими очима. От як той дощ пішов, – підморгує Іван Дудка.


Про сьогоднішню ситуацію у країні козак-характерник теж має інформацію.


- Пізно восени почнеться війна, що кінчиться на лопатах. Все, що накрали, набудували, у них відберуть. Ті козирні з червоним гребінцем ще будуть ховатися в мишачу діру. А там, де центр диявольської держави (Москва, бо диявольська держава - Радянський Союз), має бути прірва – озеро. Вищі сили накажуть то братство за їхню наглість, як братства взагалі не буде.


Такими загадками пророкує майбутнє Іван Дудка. До речі, перша частина пророцтва вже здійснилася. А ще козак згадує слова своєї бабусі про те, чому ж немає України і коли вона буде.


- Бабуся розповідала одне сказання, яке було у старовинних книгах. Йшло наше військо, показалася їм Матір Божа, а вони почали стріляти. Тоді матір Божа вимовила закляття: 300 років не буде України, аж потім вона буде вставати з колін. Аж тоді встане, коли повстане підземне військо. Воно матиме таку силу, що скільки оком гляне, стільки люду згине. Аж тоді буде Україна. Я ось дивлюся, на Майдані були люди із Західної України, з Холодного Яру, з Галичини. А там під землею, під горами здавна існували конюшні, козаки там коней ставили. То щось схоже виходить. Україна піднімається з колін, - впевнений Іван Дудка.


Молоді є, чому повчитися у козака, який впевнений: наша біда – це брак націоналізму. Ми не цінуємо свого - культури, нації, традицій. За словами Івана Васильовича, треба чітко розрізняти націоналізм та шовінізм.


- Націоналіст будь-якої країни, перш за все, бажає добра, благополуччя, здоров’я і процвітання своїй нації, але не за рахунок іншої нації. Український націоналізм стоїть на захисті нашої країни, щоб нам не нав’язали чужого, - говорить козак і натякає на те, що нав’язуванням чужого сьогодні саме і займаються росіяни, які є більш затятими націоналістами, ніж українці. Хоча ні! Через це саме нав‘язування вони вже є шовіністами.


- Що таке держава? Це територія, культура і мова. А мова – це космічний код нації, її треба захищати. Чому росіяни так хочуть встановити свою мову в чужій державі? Щоб із часом задавити чужу націю. Мова стоїть на першому плані. Коли її вбивають, людина стає дегенератом, - розмірковує Іван Дудка.


Козак відзначає, що націоналізм – найвища міра любові до своєї батьківщини. Вона повинна виховуватися, даватися з молоком матері.


- В японців діти у школі знають 100 національних пісень. Скільки український школяр знає національних пісень? Хоча жодна нація у світі не має стільки чудових пісень, як Україна. Тож треба не тільки вчити розмовляти українською. Треба нею мислити, - впевнений Іван Дудка.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)