Як гуляйпільські бійці АТО козаками стали

24 Листопада в 16:30  0  231

Новини ГуляйполяЯк гуляйпільські бійці АТО козаками стали

У місті буде діяти Гуляйпільський курінь учасників АТО. Основне завдання даної організації – поширення патріотичного руху серед гуляйпільців та, зокрема, молоді. 


Гуляйпільський курінь учасників АТО було створено після виїзного засідання обласної координаційної ради козацтва, яке було проведене у районному краєзнавчому музеї. Власне засідання присвячувалось місцю та ролі селянського руху під керівництвом Нестора Махна в Українській революції 1917- 1921 років.


У ході засідання, в якому взяли участь голова Міжнародного союзу козаків «Запорозька Січ», учасник АТО Ілля Лапін та його бойовий побратим Сергій Івко, було проаналізовано тактику бою, організацію армії, інформаційну та агітаційну роботу, освітянську і виховну діяльність махновців. Також учасники зустрічі обговорили проблеми запровадження євроатлантичних стандартів у Збройних Силах України, підвищення ефективності волонтерської допомоги нашим захисникам.


Проведення козацького кола та створення Гуляйпільського куреню стало логічним закінченням даного засідання. Очолив курінь депутат Гуляйпільської міськради Сергій Білий. За традицією козаки склали присягу.


Протягом цього місяця аналогічні організації було створено в Бердянську, Мелітополі, Запоріжжі, та Василівці. Козацькі ряди поповнились 120-ма учасниками, серед котрих: молодь, активісти та ветерани АТО.

 

 

Автор: Лілія БІЛА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)