Коворкінг - ідеальне місце для старту

26 Квітня 2021 06:53  0  439

Ноу-хауКоворкінг - ідеальне місце для старту

В країну прийшла мода на коворкінги.

 

Це зручні місця для роботи підприємців і людей вільних професій.

 

Перші коворкінги з'явилися в Каліфорнії, а нині вони відкриваються не лише в столиці, а й у крупних обласних центрах, таких як Харків https://kharkiv.iteahub.com/, Одеса, Дніпро.

 

Хто придумав коворкінг?
Co-working був придуманий в Америці в 2005 році програмістом Бредом Ньюберг. Перший коворкінг офіс - це місце, де людям за символічну плату пропонували все, що необхідно для офісної роботи: зручне обладнане робоче місце, безплатний інтернет, смачні недорогі обіди, спільні вилазки на природу і навіть медитації тривалістю близько 20 хвилин.

 

Які послуги можна отримати в коворкінг?

 

Як правило, в коворкінг центрах надаються такі послуги:

 

  • оренда робочого місця;
  • доступ до високошвидкісного інтернету (входить у вартість оренди);
  • оренда переговорних кімнат;
  • оренда офісної оргтехніки (принтер, сканер, ксерокс, факс);
  • канцелярське приладдя, демонстраційні дошки, проектори;
  • оренда паркувальних місць.
  • https://kharkiv.iteahub.com/roomrent

 

Плюси і мінуси роботи в коворкінг

 

Плюси коворкінг:

 

Низька вартість оренди в порівнянні з офісом. Оренда стандартного офісу зазвичай дорожче, ніж вартість робочого місця в co-working центрі. Якщо ви працюєте один, вам буде складно знайти маленький офіс. Крім того, невеликі приміщення зазвичай здаються дорожче в розрахунку на квадратний метр, ніж великі.

 

Гнучкий підхід до термінів оренди. Ви можете орендувати місце в коворкінг на годину, день, місяць або цілий рік. При тривалій оренді за клієнтом може закріплюватися окреме місце.

 

Наявність під рукою всієї необхідної офісної техніки, а плата за Інтернет-з'єднання і електроенергію входить у вартість оренди.

 

Можливість безкоштовного підвищення професійного рівня. Часто в коворкінг проводяться семінари, тренінги. Крім того, ви можете спілкуватися з колегами, які орендують місця в центрі.

 

Відстороненість від побутових турбот. Вас не буде відволікати домашня обстановка.

 

Простіше проводити ділові зустрічі. Ви можете орендувати переговорну кімнату, якщо потрібно поспілкуватися з замовником безпосередньо.

 

Ком'юніті однодумців.

 

Ви можете знайти партнерів серед людей, які орендують робочі місця, налагодити партнерські відносини, обмінюватися замовленнями, знаходити помічників і вирішувати безліч інших проблем.

 

Адреса коворкінгу можна вказати в якості адреси вашого офісу на персональному сайті, що підвищить ваш статус і дозволить привласнити потрібний регіон сайту в Яндексі (це важливо для просування).

 

Можливість зняти робоче місце офіційно. Якщо ви домовитеся зі знайомим про неофіційну оренду місця в офісі, то вас можуть в будь-який момент попросити звільнити приміщення. В коворкінг такого статися не може.

 

Мінуси коворкінг центрів:
Потрібно уважно вивчати вартість послуг - що включено в оренду, а за що доведеться доплачувати. Не завжди послуги коворкінг дешеві. Також в них може бути система штрафів.

 

Подивіться на робочі місця. Іноді в коворкінг вони тісні і доводиться сидіти мало не спиною до спини з сусідом. Зверніть уваги не стільці, крісла. Вони теж не завжди зручні.

 

Буде потрібно витрачати час на дорогу до коворкінг центру, в той час як працюючи вдома, ви можете нікуди не їздити.

 

Є ризик втратити особисті речі, особливо якщо в центрі відсутні камери схову.

 

Шум від сусідів по робочому простору. Розмови і дзвінки можуть відволікати.

 

Присутність інших відвідувачів (це може відволікати від роботи).

 

Не завжди можна закріпити певне робоче місце за собою, що незручно.

 

Немає можливості вибирати, на якій техніці працювати. Звичайно, ви можете принести в коворкінг особистий ноутбук, але де гарантія, що він буде в цілості?

 

Не завжди коворкінг знаходяться в зручних місцях з точки зору паркування або близькості зупинок громадського транспорту.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)