В селі Констянтинівка скоро буде свій храм Есть фото

26 Жовтня в 13:01  0  374

РелігіяВ селі Констянтинівка  скоро буде свій храм

Цей рік став знаковим для жителів села Констянтинівка, адже, навесні на території було розпочато будівництво храму і першої церкви, яка буде збудована на території села за всю його історію. Зводиться храм на честь великого святого рівноапостольного князя Володимира.


Критор  храму Віктор Бандуров ділиться, що храм буде не великих розмірів, але прекрасний архітектурно і матиме чудове внутрішнє оздоблення.


Звісно, звести храм, це кропіткий та великий труд, який потребує коштів та сил. Тому, сьогодні, дуже приємно бачити купу роботи, яка проводиться організаторами та робітниками з моменту закладеної першої цеглини храму. Зі слів благочинного Пологівського округу, протоієрея Андрія Столярчука, роботи по зведенню церкви ведуться планово:


- Роботи проходять стабільно. Архітектура споруди не зовсім легка,тому будівництво не пришвидшиш. Приблизно на осінь 2017 року почнуться кровельні роботи. Загалом, зроблено лише третю частину робіт. Будівництво храму це важка справа, як в фізичному плані, так і в духовному, але богоугодна. Віримо, що збудуємо! – розповідає благочинний.

 

 

 

 

Автор: Наталя НІКІТЧУК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)