Головний санлікар України: коронавірус з нами ще принаймні на півтора роки

7 Липня 2021 08:06  0  733

Здоров'яГоловний санлікар України: коронавірус з нами ще принаймні на півтора роки

У МОЗ розказали, скільки ще буде тривати пандемія коронавірусу

 

У МОЗ оцінили, скільки ще буде тривати пандемія коронавірусу в Україні. У відомстві стверджують, що COVID-19 буде з нами ще принаймні півтора роки.

 

Як розказав головний санітарний лікар України Ігор Кузін, потрібно сформувати адекватний рівень вакцинованих людей і колективний імунітет на світовому рівні.

 

- Якщо говорити не про термін дії, а про саме явище, то коронавірус з нами ще принаймні на півтора роки щонайменше, - заявив Кузін. Він вважає, що українці не розпрощаються з вірусом до кінця 2022 року.

 

- І нам вже треба потроху звикати і до масок, і до того, що ми маємо дотримуватися соціальної дистанції, частіше мити руки… Це допомагає запобігати й іншим інфекційним хворобам, - повідомив він.

 

Нагадаємо, Україна повернулася на друге місце в Європі за добовою смертністю від COVID. Тим часом в ВООЗ заявили, що ситуація з COVID в світі стабілізувалася "на дуже високому рівні".

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
5
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)