Віктор Корольов готовий керувати Пологівщиною

6 Листопада в 13:12  0  1803

На районіВіктор Корольов готовий керувати Пологівщиною

Кадровий склад команди заступників голови області практично повністю оновлений, на черзі - голови районних державних адміністрацій

 

На сайті НАПКА з'явилися декларації 10 кандидатів на пост голів районів. Зайняти керівні посади хочуть, в більшості випадків, чиновники зі стажем, які до цього працювали в держструктурі, але займали "другорядні" посади.

 

Так, Пологівську РДА планує очолити колишній міський голова, а нині пенсіонер Віктор Корольов.

 

У його декларації зазначено, що в минулому році він отримав 115 572 гривень пенсії - це був його єдиний дохід. У Пологах у нього є квартира на 54 "квадрати", куплена в 2013 році і два легкових авто - HONDA ACCORD (2010 року випуску) і VOLVO (1995 року).

 

Сусідню Гуляйпільську РДА хоче очолити чинний перший заступник глави цієї адміністрації Людмила Гришаєва.

 

Заощаджень, автомобілів і подарунків в її декларації немає. З майна вона вказала, що володіє невеликою квартирою (39,9 м2). З доходу - майже 300 000 гривен зарплати і майже 63 000 гривень пенсії.

 

Нагадаємо, не так давно глава області Віталій Турінок заявляв, що всі кандидати на посади голів РДА будуть проходити черех так звану систему "Lift".

 

Кандидатам доведеться пройти співбесіду, в ході якої вони розкажуть як планують розвивати райони, чи готові битися за території і відстоювати інтереси жителів.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
10
Сміх
23
Жах
64
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)