Лукашенко доручив повністю перекрити кордон з Україною

3 Липня 2021 08:58  0  1314

На Вкраїні та у світіЛукашенко доручив повністю перекрити кордон з Україною

Про це глава Білорусі розповів сьогодні на урочистих зборах на честь Дня Незалежності

 

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон з Україною. Про це глава Білорусі розповів сьогодні на урочистих зборах на честь Дня Незалежності, передає УНН із посиланням на БЕЛТА.

 

"Величезна кількість зброї надходить з України в Білорусь. Тому я доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон з Україною", - сказав Лукашенко.

 

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив про завершення проведення в країні масштабної антитерористичної операції.

 

Також Лукашенко заявив, що суверенітет південних сусідів — України — нібито “тане”, але в цьому “братський український народ” не винен.

 

Довідка

Білорусько-український кордон — кордон між Україною та Білоруссю, що існує формально з моменту набуття незалежності України від Радянського Союзу, тобто від 24 серпня 1991 року і успадкував своє розташування від кордону між УРСР та БРСР. Довжина кордону становить 1084 км.

 

За даними ЗМІ, до початку політичної кризи у Білорусі товарообіг між Києвом та Мінськом розвивався швидкими темпами, а з 2016 до 2019 року щорічно збільшувався на 16-20%.

 

З початком політичної кризи у Білорусі та агресивних дій режиму Лукашенка Україна значно скоротила товарообіг з цією країною. У 2020 році Київ експортував товарів на 1,3 млрд доларів, а завіз в країну ‒ на 2,9 млрд доларів. 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
7
Сміх
4
Жах
18
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)