Дві сестрички з Поліг передали солдатам незвичайну консервацію Есть фото

6 Листопада в 11:44  0  1555

Знай нашихДві сестрички з Поліг передали солдатам незвичайну консервацію

«Найзворушливіша підтримка захисників. Консервація від сестричок Дар'ї та Марійки Копил!» - такий підпис до фото з двома баночками, сповненими монет, виставив у соцмережах пологівський волонтер Вадим Сопільняк.

 

Дійсно зворушлива «передачка» для наших солдат. Сестрички – 12-річна Даша і 6-річна Маша - віддали усі свої заощадження українським захисникам.

 

 

Як розповіла їхня мама Інна, дівчатка вирішили передати зібрані гроші зі своєї скарбнички солдатам після того, як прочитали пост волонтера Вадима Сопільняка у соцмережах: «Зберемо для наших захисників по 5 гривень».

 

- Мамо, давай віддамо наші монети солдатам! – відразу народилась ідея в донечок, - говорить Інна. – Так і вирішили передати монети волонтерам. Пересипали їх в баночки і назвали «консервацією для солдат».

 

 

Інна Копил також постійно допомагає бійцям, передає продукти, кошти, влаштовує патріотичні ярмарки у місті. Цього разу вона спекла солдатам пиріг. Вадим Сопільняк сьогодні збирається поїхати за Маріуполь, де знаходяться четверо пологівських солдат. Саме їм він передасть гостинці від патріотичної родини Копил.

 

Молодці, пологівці!

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)